Golf 3 pucanje kinetickog zgloba

Golf 3 pucanje kinetickog zgloba

Član
Zdravo ljudi, imam problem na trojci, ako stavim crvene sportske opruge puca mi kineticki do mjenjaca, prvo pocne da trese auto kao da je guma kriva, i onda ga raspe ako nastavim tako, sve sam pregledo i u redu je, kad stavim org opruge nema problema, iskljucivo puca na lijevoj strani, pretpostavljam da bude napeta poluosovina, cime rijesit, kako ?
 
Član
Ne može zglob pucati samo zbog opruga.
Nešta je tebi drugo "auzvinkl"
Tu je najvjerovatnije poluosovina dobila disbalans da lomi zglob kad dobije ugao spuštanjem.
Pa toliko se auta vozi spušteno pa ne lome zglobove , uglavnom opruge nisu problem 100%
 
Moze biti da ti nije ta poluosivina oruginal,tj da je mjenjana nekada i da je malo duza pa s time kad spustis auto napinje kineticki zglob i tako ga smrska...ja sam imao tih priblema da zglobovima jer mi je auto bas bas nisko...ali sam skratio poluosovine malo i sad sve ok
 
Član
Iste te opruge vozene na golfu 2, 3 godine, i sad stavio na trojku, i vozio nekih 10 hiljada i pukne mi zglob, i zamjenim stavim drugi nisam vozio dan dva poce da mi trese ne moze se vozit i tako non stop, pogotov kad udjem u desnu krivinu, a u lijevu kad ulazim sve prestane, nemam pojma vise, sa fabrickim oprugama sve oke nema problema nikakvih, jel bi dobio sta da izvadim onu podlosku sto ide prije zgloba, sto je malo kao konusna, za toliko da ga ne napinje, ili kako se krati osovina, gore na kronerima ili ?
 
Član
pozdrav decki, ponovo Imam Problem sa kinetickim, odjednom samo pocne da trese, Radio sam sledece, izmedju fabrickih opruga i sportskih crvenih sam napravio neke izmedju visine, i vozio skoro mjesec i ponovo je pocelo da trese, jel moze bit do duzine osovine, kako je skratiti na kojoj strani, jer vise nemam ideja sta uradit. na fabrickim oprugama se nista ne desava, sve oke
 
Top