Golf 3 ne prima gas

Golf 3 ne prima gas

Član
Pozdrav ljudi,muči me jedan problem već duže vrijeme,
na početku mi se kad hoću upalit auto (Golf 3 TDI 90 ks) nije htjela ugasit lampica od grijača i onda auto neće upalit,vergla na suho,kad sam ga odvezao na dijagnostiku,neki nazovimo to majstor mi je rekao da promjenim relej 109 što sam i napravio,i auto pali,ali problem mi je sad što kad ga se stisne on prima gas i ide doslovno kao blesav,čak i bolje nego što mi je prije išao,al ako se gas i na sekundu pusti i opet stisne auto neće više primit gas nego počne izbacivati neki plavo bijeli dim u ogromnoj količini i tako bude sve dok ne padne opet ispod 2000 obrtaja,znači do 2000 obrtaja auto ide normalno al čim pali turbinu ako se pusti gas i opet stisne on zadimi i neće ga više primit.Jel zna netko možda koji bi to problem mogao bit.auto je prešlo 220 000 km.
unaprijed se zahvaljujem
 
Član
ma pregledao sam svako moguće crijevo koje je postojalo i nigdje ne pušta,ali neznam jel može bit do onog n75 ventila,on mi je nekad onako kuckao i pod kontaktom a sad mi kucka samo kad upalim auto i to nekad kuca nekad ne
 
Član
hvala dečki,evo baš danas sam zvao ovlašteni servis,i idem sutra do njih jer sam već lud od toga
 
Top