Golf 3 2.0 8v temperatura

Golf 3 2.0 8v temperatura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dal neko zna sta moze zezati me na golfu kad temperaturu nedise preko 70c u toku voznje,stavio sam i karton na hladnjak i nista.U gradu digne mozda na 80c i to je to.A ortak ima trojku 1.8 karavan i za 15 minuta mu digne na 90c i tako drzi nit smanjuje nit dize temperaturu.Stal oze biti????pozz
 
Član
Termostat:cool::cool::cool:

zavisi koliko antifriza imas u sistemu, sto vise antifriza temp je niza:icon_rolleyes:
 
napstergfor je napisao(la):
dal neko zna sta moze zezati me na golfu kad temperaturu nedise preko 70c u toku voznje,stavio sam i karton na hladnjak i nista.U gradu digne mozda na 80c i to je to.A ortak ima trojku 1.8 karavan i za 15 minuta mu digne na 90c i tako drzi nit smanjuje nit dize temperaturu.Stal oze biti????pozz

Drug,pogledaj termostat i termoelemenat
Ja mislim da termostat treba da ti otvara na 87 C,mozda je tebi neki koji otvara na manju temperaturu,zato i ne moze da digne temperaturu do pola ili uopste nemas termostat
;)
 
Ma ima termostat i kad je toplo napolju a zaglavim u grad digne na 95c i tu ga negde drzi varira u 90c i 95c a kad izadjem na malo otvorenije odmah spusti na 70c
 
Nije ti tesko skini termostat i termoprekidac pa usporedi vrijednosti temp. ako su priblizno iste +/ -5 stepeni to je OK onda ti laze indikator ne pokazuje tacno pravu temp.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top