Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Uvijek se nešto devera...Ostao sam dužan lijevi podizač električni koji je bio na servisu kod druga Elektičar sa forum i sredio ga kao nov je sad jer mi je nekad zezao.....I dobio na poklon skoro org iintercooler od mk2 koji će navjerovatnije ići negdje u masku naprijed kulturno fino i da vidimo kako će da se ponaša.....I ovaj motor 1,9 TD dobio malo slovo i......:)....Naravno riječe je samo o orginalnog robi...pozzzz
20141018_232417.jpg
20141018_235354.jpg
20141018_235609.jpg
 
Član
Kad ga stavljao daj slike i reci koliko si dobio,mada dosta raje kaze bez stimanja bosh pumpe i jos nekih zezancija nije to to,mada ako ti stavis samo,zanima me kakvo ce biti onda ;)
 
Član
Kad ga stavljao daj slike i reci koliko si dobio,mada dosta raje kaze bez stimanja bosh pumpe i jos nekih zezancija nije to to,mada ako ti stavis samo,zanima me kakvo ce biti onda ;)
Čuo sma i ja al to je onom 1.6 td motoru..Ovo je je 1,9 motor novije generacije i malo više Kw i trebalo bi nešto d amu znači mada opet vidjećemo...pozzz
 
Član
Ma bas tako kolega i kazem necu vise al opet naleti sitnica i jbg jednostavno ovaj sport ude u krv nikad dosta.....hvala na podrsci..:)
 
Legend
Trebao ti je almir odmah objasnit sta i kako, ja i on smo kod mene stavljali ovaj isti intercooler par puta haha :)
 
Legend
Jeste jeste, kad je almir stavljao turbo na svog golfa ja sam mu poklonio ovaj intercooler..
Moze, skontat cemo nesto da ga upakujemo da valja ;)
 
Top