Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
lijepo lijepo sta je sa ovom lajsnom na vratima,,il nisi do kraja zatvorio vrata pa mi izgleda izbaceno...;)
 
amel90 je napisao(la):
Brate mili svaka ti čast na ugradnji motora. I u mene je bijeli golf 1.6 dizel, skoro isti kao u tebe, samo ima one veće lajsne, nisu gti.
Ako Bog da kad budem sređivao ima sve da prekopiram od tebe :icon_smile:
Jučer sam svih ovih 99 stranica pročitao sa užitkom.

Ako nije problem pošalji mi poruku koliko te koštalo farbanje, motor, ugradnja motora da otprilike i ja znam koliko će me koštati.

Jesi li ostavio servo od golfa 2 ili si morao i to ubaciti od trojke. U mene je original od dvojke pa me zanima.

treba ti motor sa papirima i instalacija od motora, ostalo sve pase sa 1.6
 
Član
Hvala svima na komentarima ta mu je lajsna od rođenja...hehehehe... ma sve je to dobro a ti ćeš dobiti odg u Pm...pozzzz:cool:
 
Član
golf je dobar ali naslov nije ispunio moja ocekivanja..... :icon_sad:

ni G od german stayla.....:icon_rolleyes:
 
Član
odlican golf sredio si ga za svaku pohvali, mislim da imamo identicne felge, koje su opruge na njemu izgleda malo nizi nego na standardim!?;)
 
Član
Kkao nije naslov ispunio na njemu ove trenutno felge nisu german stylje ostalo je fabrika ili org dijelovi koji us itekako german syle..al biće u budućnosti u potpunosti....a opruge standardne dizelove i sportski plinski Koni amortizeri...hvala,..na coment,,pozzz:cool:
 
Član
Hvsala drug trebo si se javiti da s eupoznamo......ma trudim se koliko mogu pokušalji mi sinoć iz garaže ukrasti golfa pa sam bio nikakv i to došao reda radi...pozzzzzz:cool:

Evo uzeo danas neke nalijepnice na Eventu..pa reko da to poslikam da se vidi...hahahhahaha


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Pipsom ili ti ga sprejem neki malo bolji lafo al mi se boja dopala.......ne ulaže mi se puno para na zimske felege zato ću za gume da s eizvalim...pozzzz:cool:
 
Legend
koji si sprej koristio dobro ti je ovo ispalo ;) da i ja svoje celicare malo prsnem prije prodaje :icon_smile:
 
Top