Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us...
Eto Čika Ismar odradio posao na nivou što se truje tiče sve je skopčano i sve radi kako treba.....na satu od mk3 gtd.....A upasivanje sata je djelo ruku mene i mog starog..biće još slika dobio sam uskoro....pozzz:cool:
 
Član
Nije zajebno ko zna iskreno, apostaviti sat faktički ti sam nosače izmišljaš režeš tablu sjeckaš iznutra sve da bi stao, jer ovaj tricin sat ima nazad ploči veliku i kockast je nije okrugal i to je malo zajebano postaviti jer je mal prostor od dvicinog sata u odnosu na ovaj...Nisam htio kazaljke farbati neka je oem, možda neka bude led bijelo osvijetljnje...pozzzz:cool:
 
Član
Baš tako al sve je to lahko kad se priča a u živo za uraditi je duplo teže mada eto uspio sam koliko sam mogao da bude fabrika....vidi s e rezultat..pozzz:cool:;)
 
Član
Danas nabačeni pragovi org napokon , fali mi još dva čepa d avaljaju, pa biće to....evo brzinskih slika znači postavljeni su ako što ih je fabrika postavljala bez ijednog šarafa i bušenja praga...ima od početka procesa pa do kraja slike....uživajte...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
heheheh i po meni al da auto služi samo za te svhre, auto svaki dan vozi jedan 50 godišnjak i nije baš preporučljivo spusti kad on vozi...al biće na proljeće aBD neke opruge spuštanje i nadam se 15 bbs neka vrtsa..hvala svima na coment...pozzzz:cool:
 
Član
Hvala svima trudim se d aizgled atako dobro...heheheheheh još će biti nekih sitnica i ond aide pauza zimska...pozzzz:cool:
 
Član
Brate mili svaka ti čast na ugradnji motora. I u mene je bijeli golf 1.6 dizel, skoro isti kao u tebe, samo ima one veće lajsne, nisu gti.
Ako Bog da kad budem sređivao ima sve da prekopiram od tebe :icon_smile:
Jučer sam svih ovih 99 stranica pročitao sa užitkom.

Ako nije problem pošalji mi poruku koliko te koštalo farbanje, motor, ugradnja motora da otprilike i ja znam koliko će me koštati.

Jesi li ostavio servo od golfa 2 ili si morao i to ubaciti od trojke. U mene je original od dvojke pa me zanima.
 
Top