Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
hehh odlicno je ovoo u mene komsija imao na duji nisam ni znao i slucajno sjedem kad u lika ovaj hepek i ja htio da skinem kad kroz dva dana prodao golfa do dzabe...ja plakoo dva dana nisam mogo preboljeti..samo tako nastavi..:)
Ja sam odmah dogovorio čim mi je dario poslao kontakt jer ovo se ne nalazi saki dan kompletno u extra stanju oem sve....pozzzz
 
BHT Ovisnik
Fino, koliko kostaju ovi el retrovizori ? Jos su na jetti u rodaka sto je bila u mene,pa da vidim mogu li zaradit haha
 
Član
Evo stgli el retrovizori probao sam rade sve još grijače da skopčam pa da vidim al to ću na autu aBd, crbe su boje al će se farbati u bijelu aBd...Imam svu instalaciju izgleda koliko sam ja skontao, al samo to treba povezati da bude kao fabrika, naravno d aje org instalacija sa svim džekovima osim za centralu to ću sam skontati uz pomoć Lige koji ima iskustva sa ovim....evo slika....
20141211_222326.jpg
20141211_222336.jpg
 
Član
Danas su postavljeni reterovizori i provučen sva instalacija i stavljeno sve na svoje mjesto pa sma uslikao par slika...Prvo sma u sobi skrojio po bojamam fabričkim instalaciju i danas postavio i provukao....Nisu još skopćani jer sutra ili prekosutra vozim Zoki i Ligi da to skopčaju po ps-u sve kako treba....Uslikao sam konačno filter dobbio i nalijepnicu i jedan org ključ od postajeća tri od duje......pozzz
20141212_220555.jpg
20141214_145605.jpg
20141214_145547.jpg
20141214_152505.jpg
20141213_130235.jpg
20141212_232920.jpg
 
Član
Sve super sve 5, odlično radiš sve po PS-u al može li se ikako očistit to gdje su baglame od vrata..
 
Član
Hvala momci na lijepim rijecima.Ovo oko baglama je vosak zastita aut poslije farbanj na kriticnim mjestima...Neda da se voda zadrzava i da hrda....pozz
 
Član
večeras retrovizori skopčani i sve radi...Hvala veliko Ligi i Zoki elektičaru koji su učestovali u tome i to je skopčano sve po ps-u...Slike imam od radova čak jeZoka pokopčao centalnu i daljinsko sve fino sredio džumus od žica i uslikaću vam da vidite kako to Profesionalci rade i ostave iza sebe...Sada od električnog paketa fale grijači sjedišta, enterije sad za sad govot bacamo se za radove ispo haube cijeva ic- itd.....Sutra postavljam sve slike detaljno...pozzzz
 
Član
I još nešto da dodam odeš ko elektirčara da ti skopča retrovizore on ti napravi vrata, baglame i zatvraranje istih...znači ljudina ...čovjek Zoka elektičar sve preporuke.....Biće nalijepnica na autu jer je ljudina velika...pozzz
 
Top