Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Prva opcija nema sanse a druga kako zatvoriti haubu..Ovako ima def fukcije i nije sve zavrseno skontacu neke cijevi da odradim jer mi ove malo smetaju i da to ljepse izgleda.Funkcija je vise nego dobra auto bolje vuce mirnije radi manja buka....ja sam prezadovoljan....pozz
 
Član
ovako je najbolje po meni
img2053gi.jpg
 
Član
Dobro je i ovo al ne idu mi ovako cijevi usisna na drugu stranu okrenuta tako da nista intercooler drugaciji skroz i na lijevu kod mene nema sanse veliki hladnjak, servo boca i nosac, veliki aku....al bice nesto da valja...:)
 
Član
ovako bi ti bilo najbolje da su cijevi sa strane da ne smeta nigdje oko bloka, vjerujem u tebe drug da ce to bit da valja ;)
 
Slazem se sa @Carbon. jer i onaj originalni IC sa golfa2 TD sto je pod haubom okrenut prema gore i on nije u to vrijeme bio na perfektnom mjestu jer naj bolje i za perfomanse i za sve je hladan vazduh pogotovo kad je IC ispred svega tj odmah u braniku ili slicno tu mu naj bolje pase, da se to odradit druze @bad_look samo trebas da nabavis pravih ovih usisnih crijeva i svakakvih uglova sve se da upasovat, ne treba ti nikakav strucnjak za to.
Evo par primjeraka:
001.jpg


U tebe je ovakav IC zato ti i jest problem dovest fino crijeva, evo vidis kako je ovaj to odradio:
P201009_13.14.jpg
 
Član
Ma hvala na prijedlozima nasao sam perfekt mjesto i krivine jos dva pravo da ih provucem do plastike zupcastog to je to i druga ispod crijeva filtera zraka....a do tada vozati dok skontam gdje cijevi napraviti i kako sta...pozz
 
Član
Sutra aBd imam vremena pa sve fino to spakujem da mi ostanu samo inox ili alu cijevi radi estetike...pa poslikam to fino da vidite sutra...pozzz
 
Član
I ja odavno to imam u planu,ali bih ja OEM,nasao sam sve vec,samo cekam momka jos ;)
Zanima me voznja i sta kako ;)
 
Član
Meni iskreno se osjeti razlika prvo zvuk dublje radi, šišti na auspuh i bolje ide od 2000rmp pa do 4 baš fino vuće ..Tako da osjjeti se razlika, a od fabričkog sam odustao jer nema neku fuknkciju baš pogotvo ljeti....Evo danasa sam napravio nosač i fino to spakovao malo je problem bio upasovati masku sa 4 fara al i to je uspjelo uz pomoć vezica, i smao još ostaju cijevi da se napreve i fino izvedu tamo do proljeća....evo kako to sada stoji...pozzzz
20141123_125512.jpg
20141123_125517.jpg
20141123_135837.jpg
 
Član
Ma druže ima tu još malo zezancije cijevi dok se postave i dok to fino složim al bitna je funkcija da ono ima koristi ostalo će vremenom leći...pozzzz
 
Top