GOLF 2 TDI 400HP vs KAWASAKI ZX6R

GOLF 2 TDI 400HP vs KAWASAKI ZX6R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel to kad imas 2000eura mozes sloziti sve kako treba?
A racunas li da bas takva auta traze vise i vise novca...
Sklopis auto ulozis pare...Odes probati pukne nesto,i sta onda?
Odguraj doo garaze:icon_smile:
 
Početnik
ko kaze da moras slagati auto koje ide 13-14 za 2k eura slozis auto koje ide 15s i skojim ides na more i nemas brigu..Jedno je slagati auto za svaki dan jedno je za utrku i tih 400metara..eto npr za 500-600e ces kupiti kockicu 316 i za nekih 3500-4000eur ces imat 40i turbo ili 50i turbo sa blizu 500ks ali ti ces opet biti sporiji na cesti ili stazi od npr M6 koji ima 506ks
 
Početnik
black_devil je napisao(la):
Jel to kad imas 2000eura mozes sloziti sve kako treba?
A racunas li da bas takva auta traze vise i vise novca...
Sklopis auto ulozis pare...Odes probati pukne nesto,i sta onda?
Odguraj doo garaze:icon_smile:





da imam viska to para 100% bi krenuo slagati,i vjeruj da nebi da za te pare izvucem sto vise snage vec da dobijem neku sredinu izmedju dobijene snage i pouzdanosti.Ali kao sto lija kaze nije sve ni u snazi.Ugl znam da cu aBd imati svoj licni SR projekat cim uslovi to dozvole.
 
Član
Ja bi rekao da 90% vas nema predstavu koliko je brz auto od 11 sec i sta para treba da se to slozi :D

Ispade za te pare mozes kupiti auto s klimom koji vozi 11 sec i za svaki dan i za odlazak na more. Mah mozda i moze negdje u USA, kod nas, bas bi volio to vidjeti.
 
Početnik
ajd citaj malo nemoj samo lupati,ja nigdje nisam spomenuo auto 11s za 12k e nego auto koje ce imati 250ks koje ima klimu kojim cs bit jebeno brz na cesti,a tako i na stazi,a ovaj golf je ubojit samo po ravnom,a sta kad treba stati,ili kad je krivina,to se mozda nepika.??
 
Član
Evo da vam dam par inf iz prve ruke jer mi je Zoki frend i znam sve o golfu , to na snimku je potezanje koje ga je koštalo turbine. auto je bio u Mađarskoj kod dečki koji voze ovog golfa što ide 10,7 sa drugog snimka i nakon ovog kvara ljudi su bili fer jer su mu naplatili masno uz garanciju da će auto ući u 10 sec i nabavili su mu ovih dana novu turbinu tak da je sad sve ok , auto je vrh što se tiče dizela i uz to vozi se svaki dan čak je i boca od nitra non-stop odvrnuta. Ja isto ne preferiram ni dizele ni golfove ali zbog njegove ljubavi i truda prema tom autu ja mu se duboko klanjam jer znam da dečko svoju platu koju zaradi kao vozač kamiona svu uloži u golfa.

http://www.youtube.com/watch?v=DUq9Avi5R_Q
 

IKO

Član
ko ce ko nasi ljudi tuđe nikome ne vrijedi ni marke a svoje uzdize u nebo. sto vi ne radite auto za sr kad mislite da je to tako jednostvano i jeftino? nasi svi auti ovdje na forumu ne vrijede 12 tisuca eura tako da ako covjek trazi toliko za auto to je njegova stvar sad nekome vrijedi a nekome ne!;)
 
Vrijednost golfa dvice ne bih da komentarisem,ali ovo da je brzi od kawasakija ili bilo koje druge 6-ice,ne bih se bas slozio s tim.U svakom slucaju golf ide k'o nevrijeme:)
 
Član
Sto Boki rece 90%, pa mozda i vise, se bubaju ciframa kao da je dovoljno naruciti iz kataloga dijelova, zavrnuti 5 sarafa, i VOILA, gotovo. Besmisleno je i krenuti sada nabrajati bilo kome ko nikada nije probao nesto IOLE slicno, kako je lako izgubiti brdo vremena i para radi neke sitnice/gluposti....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top