GOLF 2 TDI 400HP vs KAWASAKI ZX6R

GOLF 2 TDI 400HP vs KAWASAKI ZX6R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
bmwscaner je napisao(la):
nek se provoza do na kavu sa istim :D ili sa komadom u stiklama i minici :cool:

vozi Zoki njega i u svakodnevnici,i da opali 11sec ali sa kojom lovom,4000 naspram 12 000 :icon_question:
 
Legend
Malo informacija o autu:

- karoserija 1000 eura
- controler 1000 eura
- bregasta 600 eura
- turbina 1000 eura nova stavljena
- grane nove 500 eura
- dizne motorsport 800 kubika 1200 eura sa stelanjem na stroju
- motor sa instalacijama 1500 eura 150 ks
- getriba fjw najveci omije rbrzina 6 brzina 600 eura dodatno slagana
- kuplung set stavljen novi prije 5 dana 800 eura
- kocnice prednje zadnje stavljeno sve novo 300 eura
- lajtunzi web hidralucia 300 eura
- sicev gti tdi golf 3 500 eura
- sat prtisak turba 3 bara i temperater egt 200 eura
- felge gume 300 eura
- registrovan auto vrisko 500 eura
- pogon ++ skracivanje svih poluosovina i kardana 700 eura
- nitro 800 eura

i spisak ide dalje... a momci...
uzmite u obzir da TDI ne zna svak ni sloziti kako treba i da nema kratica,
sve je profesionalno odradjeno, jeste puno novca al rezultat je za mnoge puki san... ;)
nije bitno jel benzin ili dizel, bitan je projekat i krajnji rez...
 
Početnik
motor+instalacije=2000 eura
bregasta(njemacka)neznam koja firma=250 eura
getriba=600 eura
spec kvacilo=1000 eura
sole grana=750 eura
nitro(2 boce+ grijac boce)=1000 eura
IC+pumpa+hladnjaci=500 eura
auto karoseria=1000 eura
kontroler=1000 eura
sicevi+pojasevi=1000 eura
hauba,desna i zadnja vrata=500 eura
felge 17+ nove gume=700 eura

diferencijal 250 eura,kardan 100 eura,skracivanje poluosovina 100 eura,zadnje vilice+čeljusti=150 eura,željezo 150 eura,ležaj kotaca-glavcina-letva volana-krajnici=250 eura,alnaser=100 eura,pljeskarenja zadnjeg mosta=100 eura,prednje kocnice 288=150 eura,pakne prednje+zadnje=100 eura,tokar=100 eura,hladnjak=30 eura,prednje papucice gasa=50 eura,akomulator(novi)70 eura,zadnji branik=30 eura,lajtunzi web hidraulika=250 eura,glavni kocioni cilindar=60 eura,farbanje boja prajmer,papir=150 eura,nosac siceva 2 kom =70 eura,guma kardana prednji dio=70 eura, manđete poluosovina=100 eura,prednji farovi maska zadnje stop lampe=120 eura,kutija za akomulator=20 eura,željezarija sipke sarafi...=40 eura,sat TDI Golf 100 eura ..............itd itd
dizne (do 350-370 ks)=700 eura
turbina=800 eura
ruke=2500 eura.......i jos dosta toga sta se nemogu sijetit uglavnom oko 22 000 eura je ulozeno
za sezonu 2011 je dosta toga promjenjeno tak da cifra samo ide gore...ove godine su se mislim da raspale dvije turbine a svaka je po 12 ,13 tisuča kuna
 
Član
sve je to uredu i svaka cast na rezultatu i ulozenom novcu i sve ostalo tu definitivno skidam kapu vlasniku i majstoru tko je slagao ali o5 dati te pare za auto koje se moze razletiti nakon svakog paljenja i jedne utrke po gradu ili na stazi...
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
sve je to uredu i svaka cast na rezultatu i ulozenom novcu i sve ostalo tu definitivno skidam kapu vlasniku i majstoru tko je slagao ali o5 dati te pare za auto koje se moze razletiti nakon svakog paljenja i jedne utrke po gradu ili na stazi...

To je samo tvoje mišljenje i ništa drugo... ja te uvjeravam da se ništa ne raspada i ne leti... Famoza ekipa iz HPF-a ( voliš bmw onda znaš i tko su oni) se ne bi postili ovoga uratka... s toga....
 
Član
evo u jednom od postova je navedeno samo u jednoj godini 2 turbine gecrk plus ostalo... a svi ti bimeri HPF i PPF sve se to slaze i razlijece u komade redovno. Svi pisu rezultate ko je sta dje i kad a nitko ne kaze kolko puta je kupio klipnjace po stazi i slicno
 
Legend
evo jos jedan link slicnog projekta... ma mislim da se suvisno raspravljati ZASTO, ljudi to rade je to vole... ;)
svi mi imamo nesto svoje sto gotivimo... ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i6GfkkqM7Uw&feature=youtu.be[/video]

auto od 10.7 sec... :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
evo u jednom od postova je navedeno samo u jednoj godini 2 turbine gecrk plus ostalo... a svi ti bimeri HPF i PPF sve se to slaze i razlijece u komade redovno. Svi pisu rezultate ko je sta dje i kad a nitko ne kaze kolko puta je kupio klipnjace po stazi i slicno

Zar nije čar u "muci" sve sam radiš.... to je ljubav jebi ga..
 
Početnik
ja se slazem sa skanerom,da je utuceno love utuceno je,da auto ide ide mora se priznati..ali za 12 soma eura mozes uraditi auto koje ce imati i snagu i konfor...ili npr uzeti imprezu i lagano sa klimom doci na stazu promjeniti gume,opet sa klimom jebavat mater ovom golfu i slicnim nadrkalima,i pritom negledati u milion i dvije cukice nerazmisljati o tome dali ce ti se sta razletjeti..golf je pojava ali koliko god da je utuceno cijena mu je u najmanju ruku smjesna
 
Početnik
A zar nebi bilo najbolje da se mozemo je*at a da nam neudje.
Nezelim pametovati ulozeno i sl,ali znam da imam te pare ne bi ni pomisljao da sebi kupim zakvo auta vec bi ga uz pomoc prijatelja sam slozio pa makar za istu cifru bilo dvaput sporije samo da kad ga pogledam da mogu rec mojih ruku djelo jer sta vrijedi ako je bought not built.
ovo je moje misljenje i kazem svaka cast ko god ima znanje i priliku da slozi neko auto a tek da ostvari neke rezultate.
 
Početnik
black_devil je napisao(la):
Svako bi slagao kad bi znao;)

A sto druze nebi znao,uvijek ima prijatelja,poznanika i ljudi koji ce pomoc,za sve ostalo tj nepoznanice postoje osobe poput Srdjana,Citiusa i sl.Ja prvi da imam 2000eura viska zapoceo bi projekat jer imam dosta dobre uslove,od prostora,alata i nekog pocetnog znanja a i znam osobe koje su voljne pomoci ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top