GOLF 2 TDI 400HP vs KAWASAKI ZX6R

GOLF 2 TDI 400HP vs KAWASAKI ZX6R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Nas prijatelj Zoka Zg je prvazisao sam sebe... ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HNFCw3ybHAA&feature=youtu.be[/video]

:cool::cool::cool:
 
Početnik
upravo smo tu raspravu vodili na ovom jednom forumu,za te novce se slozi benzinac sa skoro pa duplo vise snage..I da u uoglasu stoji da ima 300hp
 
Član
Lija je napisao(la):
upravo smo tu raspravu vodili na ovom jednom forumu,za te novce se slozi benzinac sa skoro pa duplo vise snage..I da u uoglasu stoji da ima 300hp

cca meni treba nekih 4000e da spakujem 350ks u svom autu i da se vozam svaki dan uzduz i poprijeko sa upaljenom klimom... u autu koje od zajebancije ispali 13 klasu
 
Legend
bmwscaner je napisao(la):
Lija je napisao(la):
upravo smo tu raspravu vodili na ovom jednom forumu,za te novce se slozi benzinac sa skoro pa duplo vise snage..I da u uoglasu stoji da ima 300hp

cca meni treba nekih 4000e da spakujem 350ks u svom autu i da se vozam svaki dan uzduz i poprijeko sa upaljenom klimom... u autu koje od zajebancije ispali 13 klasu

ovaj iz zajebancije ide 11sec... ;)
 
Početnik
da i u tu cjenu imas uracunato sve,kocnice ovjes,speru itd..a zamisli sta 12 k eura se moze uraditi..sasvim solidnih 450-500ks upotrebljivih u svakodnevnoj voznji
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top