GOLF 2 PROBLEM

GOLF 2 PROBLEM

Član
Et koliko je dobar nikad cuo za njega a mogu mislit kakav je za dijelove mani se suplje price.
Prvo auto koje sam ja vozao dve godine. Orginalno koristeno kao radno auto, i sto sam ga ja koristio.

Kolega mi i danas ima golfa 2, reno je bio i puno, puno udobniji i manje se kvario..

Ako ti nisi cuo za nesto, ne znaci da to nevalja..

Nista posebno ni dijelovi. Ali balkanski mentalitet, golf 2 je i dalje jedno od boljih auta, smjesno.
 
Poslednja izmena:
Prvo auto koje sam ja vozao dve godine. Orginalno koristeno kao radno auto, i sto sam ga ja koristio.

Kolega mi i danas ima golfa 2, reno je bio i puno, puno udobniji i manje se kvario..

Ako ti nisi cuo za nesto, ne znaci da to nevalja..

Nista posebno ni dijelovi. Ali balkanski mentalitet, golf 2 je i dalje jedno od boljih auta, smjesno.
upravo tako kolega, ovde narod ne konta bit svegA
mi ne pljujemo tudje projekte, lijepo je vidjeti da se neko bori, restaurira I tunira auto pa makar to bio golf dvica (TRAKTOR)..
AL reanost je to sto pricamo, puno drugih auta ima za posao I kojekakve svrhe, no nee, daj dvicu ima djelova u pekari :(
PS. poslije dvice mi se najvise gadi golf 4 iz istog razloga kao sto si naveo "balkanski mentalitet"
 
Top