Golf 2 prijedlog?

Golf 2 prijedlog?

Član
61510_1383689716185_1350263095_30873277_3484804_n.jpg



eto tu sam nasao na njegovom facebook a bolje cu uslikat cim odem do njega
 
Član
Prelijep je! Odakle ti je ovaj drug, Sa?? Samo ruku na srce mislim da je ovo za mene nedostizno (sto se tice para) :(
A sto Ogi kaze da je najbolje izmadju 4000 i 7000 obrtaja.....tada samo lijepo zvuci i naravno vuce :) ....a trosi jedno 22 :Dl
Ne znam raja, ja sam se izgleda zaljubio u GTI :D Steta sto ga puno papaka vozi, auto je jak, izdrzljiv....peri deri......
 
Član
auto je u ljubuskom
u prodaju ide bez ovih 16ki jer su na autu sad 14ke alu sa ok gumama, registriran je prije dvadesetak dana i ugradjen novi set kvacila cijena je 3200 km , mozda moze i malo nize koja markica
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
auto je u ljubuskom
u prodaju ide bez ovih 16ki jer su na autu sad 14ke alu sa ok gumama, registriran je prije dvadesetak dana i ugradjen novi set kvacila cijena je 3200 km , mozda moze i malo nize koja markica

Opaa....pa to ne zvuci ni malo lose :) Znas li vise detalja o autu tipa koje je godiste, koji motor 1.8 90KS ili GTI 8V, GTI 16V? Jel stock (fabricki) ili su mijenjane neke stvari na autu, i ako da onda koje? Sto se tice felugi, meni vise odgovaraju 14ke radi udobnosti. Kazem nisam neki trkac, mada me cesto prenese da ga stisnem pogotovo na otvorenom.
 
Član
Imao sam i digifant i k-jetronic. Digifant troši najmanje od svih. Otvorene izađeš oko 7 ipol, gradske oko 10. A voziš gti. K jetronic ide bolje ali i troši malo više. Digifant je dolazio na novijim dvicama gti, od 87-88 godine pa na dalje;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Imao sam i digifant i k-jetronic. Digifant troši najmanje od svih. Otvorene izađeš oko 7 ipol, gradske oko 10. A voziš gti. K jetronic ide bolje ali i troši malo više. Digifant je dolazio na novijim dvicama gti, od 87-88 godine pa na dalje;)

Hvala Zela na vrlo bitnim informacijama. :)
Znaci Digifant ECU dolazi na GTI modelima od 87-88 god......OK, da li se to odnosi samo na 8V modele ili i 8V i 16V? Sta je sa "obicnim" 1.8 90KS modelom? Jel kod njega K-jetronic ili karburaot, ili ima i tih modela sa Digifant ECU. Ja cu ciljati na GTI digifant, samo me interesuje ako bude 16ka ili 1.8 90KS, da li da je izbjegavam ili da uzmem ako je Digifant.

U svakom slucaju hvala raja na informacijama :D
 
Član
JA sam prije imam gofla 1.8GT specijal sa dobrom opremom.Dupli farovi,bordcomputer,recaro sjedista itd..on je bio sa 66kw sada neznam jel bio karburator :icon_confused:prije da je bio poluajnspric ili ajnspric ;)ali je trosio bruku :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:..Neznam otvorene 7-8 gradske 12-13 zavisi sve od voznje ali ti dodje 20KM oko 80-85km predjenih :icon_mad::icon_mad:

Mozez sada i nekog solidnog diesela uzeti do 3500Km ali bez opreme :icon_confused:ali jbga zato se navozas da ti dosadi :cool: :cool:

Ako se ipak odlucite za benzu uzmite ovoga od scanerovog prijatelja izgleda dobar ;)
 
Član
Nisam siguran ali mislim da je situacija sljedeća:

Golf 2 1.8 gt - karburator
golf 2 gti 16v (pl i kr) - k jetronic
golf 2 gti 8v - k jetronic (starije godine, to je u biti motor iz golfa 1 gti) i digifant (novije godine).

Od svih ovih motora digifant je najpouzdaniji i najmanje troši. Čak manje od svih motora sa karburatorom (1.3, 1.6 i 1.8). Voziš gti-a i štediš gorivo:icon_biggrin:
 
Član
drug.........vozim dizela.........a balim za digifantom...vjeruj mi....to je MOTOR neces se pokajati ni sekunde....cak ako ti nekad bude k**** cejf.....mozes ga i cipovati ;)
 
Top