Golf 2 polica gepeka

Golf 2 polica gepeka

Član
Prije neki dan pukao mi je poklopac gepeka
slika-54899-2010-05-1274885046-default.jpg
i sad nenormalno lupa da li neko zna kako da to rijesim.

P.S Znam da je bila ovakva tema ali mene konkretno zanima kako to da napravim (koji materijal ploce da stavim, koji tapicirung da stavim a da se uklapa ,postupak pravljenja, i koliko bi to ukupno kostalo)
 
Član
Ma skupe su i te police ovi po otpadima nisu normalni, meni za stila trazio 100 KM za policu :icon_rolleyes:

Ja sam komsij uradio od medijapana i tapaciro mu u eko kozu za 20 KM s tim da je on donio kozu :icon_smile:
A mozes i sam to napravit ;)

Ipak pogledaj prvo imal gdje tih od trice il 4 ak vec pasu a da nije puno para ;)
 
Član
Brat bratu ova polica od dvice ne vrijedi vise od 5 maraka čuj 100 km :icon_rolleyes::icon_question:
 
Član
Ja sam sebi napravio policu ( Golf 2 ) i prezadovoljan sam kako se ponasa, evo godinu dana niti se savila niti skripi....Uzeo sam sperplocu izrezao dimenziju tablice presvukao krajeve tankom spuzvom, stranice eko kozom, a sa obje duze strane stavio u - profil http://www.blecha.at/images/spezialprofile/big/u-profil-27.jpg , (moze se naci u svim radnjama sto bravariju rade) i samo uklopio, postavim i sliku ako nadjem na kompu.......
 
Član
Hvala vam svima ;)

Kako one krajeve da zaoblim one stopice tacnije one odma do sjedala sto se zavlace pod plastike kako da ih zaoblim da mogu da je dizem :icon_question:

Franki je napisao(la):
Brat bratu ova polica od dvice ne vrijedi vise od 5 maraka čuj 100 km :icon_rolleyes::icon_question:

To je istina ne znam od cega je napravljena onakva lomljiva nedaj boze na ono staviti zvucnike imao je jedan lik zvucnike pa je sad daska ko kriva drina :lol:

Luka01 je napisao(la):
Ja sam sebi napravio policu ( Golf 2 ) i prezadovoljan sam kako se ponasa, evo godinu dana niti se savila niti skripi....Uzeo sam sperplocu izrezao dimenziju tablice presvukao krajeve tankom spuzvom, stranice eko kozom, a sa obje duze strane stavio u - profil http://www.blecha.at/images/spezialprofile/big/u-profil-27.jpg , (moze se naci u svim radnjama sto bravariju rade) i samo uklopio, postavim i sliku ako nadjem na kompu.......

Ako mozes molim te postavi sliku :icon_smile:
 
Član
Evo nadjo jednu sliku ovako ti izgleda ta za dvicu kad se iskruzi da knap stane na one nosace i posle samo eko koza i nema sanse da pukne :icon_smile:

Vidi imas li od ormara kakvog vrata il nes pa iskoristi :D, ovo je iverica nije medijapan moze ti poslutit i ona :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
pa to sam i ja mislio da uradi,ja sam htio al bojim se da nije struho pa ce propast hahahhahahahahah
 
Top