golf 2 lupa nesto u prednjem trapu

golf 2 lupa nesto u prednjem trapu

Član
E ovako znaci radi se o to me da prilikom kretanja cuje se udar isto kao zeljezo od zeljezo a nekad se cuje i u voznji vise puta pocnje udarati. Sumnjao sam na kineticeke pregledao ih samo je desni vanjski imao lufta zamjenio sam ga ali problem se i dalje nastavlja. Dali je iko ima slican problem?
 
Član
I ja imam slican problem ako ne isti cuje se ko lim da udara od nesto u desnom prednjem tocku 2 puta skidali mislili da je od kocnica zastitni lim a nema nista nisam naso sumljam na pakne da se mrdaju a to kad dodem i budem imo vremena pregledat i ti provjeri pakne da nije osigurac onaj popustio pa previse slobodnog hoda pa vidi i ti da nije isto :D
 
ja sam cuo od iskusnijih da se tako cuje pri naglim pokretima kugla,eh sad kakva kugla i gdje se nalazi,nemam pojma iskreno :D

ako neko zna bolje nek objasni ;)
 
Član
ma pregledane kugle krajnice gumice na balans stangi nema nigdje lufta bilo lufta u tom kinetickom i u aksijanilm lezajevima sveo to promjenio ali i dalje udara......

zd_bt je napisao(la):
I ja imam slican problem ako ne isti cuje se ko lim da udara od nesto u desnom prednjem tocku 2 puta skidali mislili da je od kocnica zastitni lim a nema nista nisam naso sumljam na pakne da se mrdaju a to kad dodem i budem imo vremena pregledat i ti provjeri pakne da nije osigurac onaj popustio pa previse slobodnog hoda pa vidi i ti da nije isto :D

i ja sam na to posumnjao jer nekad kad pritisnem kocinicu bas pocne poslje udati

dado3003 je napisao(la):
cudi me novo auto a vec prolupao, salim se pogledaj nosac motora

i oni pregledan nema lufta ni u jednom:icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Lapo!! je napisao(la):
i ja sam na to posumnjao jer nekad kad pritisnem kocinicu bas pocne poslje udati




Vjerovatno cahura lafete.Pomjera li se tocak kada ga recimo poguras nogom lijevo desno ?




zaboravio sam napisati da sam i njih provjerio jer sam znao da oni udaraju kad kreces ali ovo i u voznji pocne udati po nekoliko puta a po ravnici vozim
 
Član
da se neko javio sa nekim peugeot-om ili citroenom uredu,,al druze golf dvica je prost,digni ga na dizalicu kod nekog majstora i vidi sta ti je s tim prednjim desnim tockom... to je klasican auto nema tu sta da se krije pa da kucka ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
da se neko javio sa nekim peugeot-om ili citroenom uredu,,al druze golf dvica je prost,digni ga na dizalicu kod nekog majstora i vidi sta ti je s tim prednjim desnim tockom... to je klasican auto nema tu sta da se krije pa da kucka ;)

dizao sam ga prijatelju i luft se pojavio samo u tom kineticokm i aksijalinm lezajevima to sam odmah kupio novo i zamjenio ali i dalje negdje nesto lupka
 
Član
Lapo!! je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
da se neko javio sa nekim peugeot-om ili citroenom uredu,,al druze golf dvica je prost,digni ga na dizalicu kod nekog majstora i vidi sta ti je s tim prednjim desnim tockom... to je klasican auto nema tu sta da se krije pa da kucka ;)

dizao sam ga prijatelju i luft se pojavio samo u tom kineticokm i aksijalinm lezajevima to sam odmah kupio novo i zamjenio ali i dalje negdje nesto lupka

mijenjaj onda majstora, nema tu logike da to bude nerijesen slucaj na golfu dvici ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
Lapo!! je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
da se neko javio sa nekim peugeot-om ili citroenom uredu,,al druze golf dvica je prost,digni ga na dizalicu kod nekog majstora i vidi sta ti je s tim prednjim desnim tockom... to je klasican auto nema tu sta da se krije pa da kucka ;)

dizao sam ga prijatelju i luft se pojavio samo u tom kineticokm i aksijalinm lezajevima to sam odmah kupio novo i zamjenio ali i dalje negdje nesto lupka

mijenjaj onda majstora, nema tu logike da to bude nerijesen slucaj na golfu dvici ;)

ma sumnjao sam nakinetice jer isto kao da onu udaraju ali samo taj jedan vanjski imao lufta.....a otovorim haubai slusam ono kad krecem udarac se cuje kod mjenjaca jeli moguce da u njemu nesto ode
 
Član
lezajevi amortizera pregledaj njih...
i ako je to sto kazes da osjetis kod mjenjaca onda mora biti nosac ako ga vec nisi gledao...
 
Top