Golf 2 GTI -16 V-KR

Golf 2 GTI -16 V-KR

Član
Evo ima podosta da sam na forumu pa jos nisam prestavio svog limenka a ide sezona dolaziti ce raje sa foruma u Neum pa da me prepoznate da popijemo po ljutu ;) ako ga ne havarisem negdje do tad :icon_biggrin:

Golf 2 gti 8v 112 ks PB verzija digifanta,Abs,servo...Dobro me krama sluzi oko 2 i po godine.












Uploaded with ImageShack.us

DSCF4702.jpg





DSCF4619.jpg




DSCF5458.jpg


Uploaded with ImageShack.us







Uploaded with ImageShack.us









DSCF2644.jpg


And after PB ubacen -KR




Sada 1,8 16v 102kw/139ks KR motor.





















Uploaded with ImageShack.us










 
RE: Golf 2 GTI

prelijep golf ;) svidja mi se, ove retrovizore volim vidjeti na golfu a one m3 su :icon_mad:

dobar motor :icon_biggrin: ma sve super, zadrzi ga ovakvim ;)

cristal farovi i zmige da se uklopi sa stopama i odlican ;)
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Hvala momci.Znam da nije bas tipican style za golf 2 ali meni se svidja.Ovakvog sam ga kupio,ja sam samo stavio gewinde,16ke(bile 15ke), i volan.Ostalo je sve vec bilo na njemu ABS,Servo,centralna,remus....Bitno mi je da je u dobru stanju uradio sam dobar ovjes s kojim sam malo eksperimentirao,cak je sa gewindama dosta udoban i po gradu a na otvorenoj cesti mi je sa gewindama i ovim gumama jako udoban(zanimljivo udobniji nego na 15kama a nije izgubio ubrzanje) ali opet odlicno drzi cestu i upravljiv je.

dzinn16v je napisao(la):
lijep auto...gdje si kupio retrovizore
Bili na njemu.Mislio sam vratiti stock retrovizore ali sam sad nekako navikao na ove.
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Odlična dvica, fino i ide:icon_biggrin:

Jedino mi se ne sviđaju nastavci na auspuhu. Plitki branici su mi super na gti-u. U kombinaciji sa spuštanjem i većim felgama izgleda mnogo bolje nego duboki;)
 
Član
RE: Golf 2 GTI

ZELA GTI je napisao(la):
Odlična dvica, fino i ide:icon_biggrin:

Jedino mi se ne sviđaju nastavci na auspuhu. Plitki branici su mi super na gti-u. U kombinaciji sa spuštanjem i većim felgama izgleda mnogo bolje nego duboki;)

Poz zela,znaci nevolis cvaj rore:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Obožavam cvaj rore, to mi je najdraži detalj na dvici. Po onom dijelu ispilanog lima vidiš da li netko samo stavio značku ili vozi pravu getaču:icon_biggrin:

Tvoja rora mi se ne sviđa zbog dimenzije. No bože moj;)
 
Član
RE: Golf 2 GTI

ZELA GTI je napisao(la):
Obožavam cvaj rore, to mi je najdraži detalj na dvici. Po onom dijelu ispilanog lima vidiš da li netko samo stavio značku ili vozi pravu getaču:icon_biggrin:

Tvoja rora mi se ne sviđa zbog dimenzije. No bože moj;)
Je, ;) kod one orginalne i stvarno se vidi jeli getaca motor pod haubom ima i neki specifican zvuk ako je.
 
Član
RE: Golf 2 GTI

odlicna duja, svidja mi se po mnogo cemu, prvo motor, retrovizori pravo fino uklopljeni, takodje mi se svidja sto su plitki branici, sto nije kao skoro svaka druga duja, oni jebeni duboki branici, koje sad svak ziv fura;)
 
Top