Golf 2 Gti 1.8 8v 1984

Golf 2 Gti 1.8 8v 1984

Član
golifna.JPG gretg.JPG iophjpiojaer.JPG gaodksa.JPG ojoajer.JPG golfic.JPG




Godina :1984
Motor: 1.8 8v
Planovi: Presvlacenje kompletne unutrasnjosti u crnu kozu
kupovina felgi po mogucnosti BBS-14 zavisi opet kako bi izgledale na njemu.
Spricanje kompletnog auta u mat crnu boju.
Farbanje celjusti i mozda ubacivanje dubokih karambolki
Ugradnja xenona 8000k te kompletne kontrol table od golfa 3.

Svaki savjet je dobrodosao naravno i kritika.Znam da ovdje ima mnogo iskusnijih ljudi od mene zato bujrum volio bi cuti vase misljenje o mojoj novoj vozilici.
 

Prilozi

  • golfa.JPG
    golfa.JPG
    101 KB · Pregleda: 38
  • golfara.JPG
    golfara.JPG
    55 KB · Pregleda: 36
  • golfic 2.JPG
    golfic 2.JPG
    88,5 KB · Pregleda: 39
  • kljnmwperj.JPG
    kljnmwperj.JPG
    89,4 KB · Pregleda: 33
dobar ima godina ko i moj :D
nemoj duboke karambolke stavljat ovo mu je mjera ;)
jel ti K-glava ili je nesto drugo tipa karburator na njemu :D
 
Član
ja sam ti reko bacaj ove podmetace iz golfa nama..aa ostalo ne bi nista dirao meni je lijep i sa ovim branicima..mozda dobre felgice gewinde i bacio se na unutrasnjost..
 
Član
Da Huske K glava je na njemu a Soffa vec sam ih izbacio stavio sam neke obicne sada u potrazi sam za originalnim.Branike ne znam svi mi kazu da je bolje ovako kako sad izgleda nego da stavljam duboke.
 
ako te zanima kako izgleda tabla iz mk3 u mk2 imam sliku sto je moj pajdo slozio. a sto se tice dubokih branika i koze nisam za. prije nabrij nekim platnom. koza zimi ledena a ljeti se zalijepis ko stiker u sjedalo. ako te zanima crni mk2 sa fab dubokim branicima samo javi da i to poslikam. pozdrav i sretno u daljnim radovima.
 
Član
ma opredijelis se ja jdeno ili unutra ili vanjski izgled..ja bii krenuo unutrasnjost jer je s vana uredniji..odradio sjedista tapacirunge neke detalje ii jedno pitanje jesi ti ubacivao ova sjedista od mk4..
 
Član
Svaki prijedlog i savjet mi je dobrodosao slobodno brate mozes pokazati ili posalji na mail sanelaarnelsakic@gmail.com da pogledam.A to za kozu haha bas me nasmija kad rece stiker :DMa nisam je ranije imao zato me nesto privlaci.
 
Član
Nisam ja nego vlasnik prije mene je to odradio.Super su sjela i jesu od mk4.Nazad fino ima naslonjac za ruku i poklopac za dokumente bas su udobna.Da nije njih ne znam kako bi putovao sa ovim niskim amortizerima.
 
Član
batali druze farbanje u mat crnu, ako vec planiras lakiraj ga u njegovu boju, ova mu odlicno stoji! ostavi branike ove centra turbo mu odlicno stoje!
sve u svemu neka ti je sa srecom :)
 
Član
Hvala drug,ma ove felge su ostale kod proslog vlasnika,i njemu se svidjaju kao i meni tako da ih nije dao :D sada su ove bijele od mk3 ganjam i neke felgice da kupim samo ne znam koji bi mu model dobro izgledao onako da ga malo otvori da bude siri i ljepsi.
 
Član
Ne diraj branike, previse ih je sa dubokim :D Samo mu BBS nabaci i malo sitnice popravi (ako ima koja) sto se tice spoljasnjosti, a unutra ove patosnice makni živ bio ;)
 
Član
Dobar je golf pravo,ostavi plitke karambolke jer mu stvarno stoje super, a duboke orginalne njemacke je stvarno tesko naci,kazem ti iz iskustva jer sam ih trazio duzi period i nista i ako slucajno nadjem cijena je preseravanje oko 300 KM za karambolke stare skoro 30 godina jest da je kvalitet ali je previse,a ako kupis nove duboke karambolke i to je promasaj jer se ne mogu nikad fino upasovati,sto se tice boje ostavi njegovu orginalnu i samo nabaci felge :D to je moje misljenje ;)
 
Top