Golf 2 Angel eyes

Golf 2 Angel eyes

Član
Pozdrav drugari,stavljam ovu temu iz razloga sto mi je potreba pomoc.Dakle u pitanju je Golf 2 auto TD od nekih 51kw 87 godiste(Nije me sram auta jer je to moje :p )Dakle imam sada xenon svjetla h4 od nekih 6k ako se nevaram nzm tacno davno je to bilo kada sam ubacio.No sada bih htjeo da izbacim te xenon-e i da ubacim Angel Eyes,gledao sam svasta nesto po pik.ba(svima poznato) i naletim na neke znaci komplet kristalne + dodatak angel eyes nekih 85km i imaju neka od 50km..Eh sada razmisljam se da kupim logicno ova jeftinija,i u pitanju je sljedece:Da li za njih treba neki dodatni prikljucak neki kabal kao sto treba balast za xenon...To je jedan problem..
Drugi problem mi je ae da kazem vise znatizelja.Dakle trkao sam se s rodjakom on isto ima golf 2 ali obicni i naravno da sam ga dobio na nekoj kratkoj razdaljini jer u mene je neki turbak.Dakle zanima me moze li se turbina nekako pojacati da bolje radi ??
Srdacan Pozdrav i eto jbg napisao sam roman ali sta da se radi :=)
 
Član
Drugi problem mi je ae da kazem vise znatizelja.Dakle trkao sam se s rodjakom on isto ima golf 2 ali obicni i naravno da sam ga dobio na nekoj kratkoj razdaljini jer u mene je neki turbak.Dakle zanima me moze li se turbina nekako pojacati da bolje radi ??
Srdacan Pozdrav i eto jbg napisao sam roman ali sta da se radi :=)
Veca turbina :)
 
druze nema razlike u farovima, u svaki ide H4 sijalica, a sto se tice turbine ubaci od 1.9TD trice i bices rahat
 
prsten se obicno spaja na poziciju, crna - crvena +
ti kupujes nove farove koji imaju angel eyes i oni se spajaju na poziciju, nema tu nikakve mudrolije
za kratko i dugo ti sluzi H4 sijalica
 
Član
sve ti je sto se tice farova istoo samo nabacis angel aa prstenovi ti se spajaju na poziciju nema sta tuu sijalicee mozes obicne ostaviti a mozes te xenone ostaviti po volji ti, a sto se tice motora ako ti bass fali jos malo snage znam da se ubacuje od 1.9 turbina to sam samo vidio na par mjesta..
 
Član
Zašto bi te bilo sram auta :S, naročito legendarne dvojke :)

Možeš ti njemu turbinu kakvu oćeš stavit, al taj motor je napravljen za nekiuh 50-60kW tako da nije predviđeno da izdržava veliki napor... A osima kad se trkaš, ti koristiš samo nekih 20kW snage.... Tako da treba razmislit u koje namjene koristimo auto...
 
Član
Hvala na odgovorima.Mislio sam da treba neki dodatak,za te angel eyes..Hvala svima na odgovoru
Srdacan Pozdrav
 
Top