Golf 2 89 Dizel

Golf 2 89 Dizel

Član
Golf četvorka prodana, i u planu je uzimati nesto bolje...
Do tada za posla sam (jedva nasao) uzeo sebi dvicu dizela...
nista specijalno, nisam mislio nista ni raditi na njoj al eto neda djavo mira :D
odma otjero mehanicaru i zamjenio sve sto nije bilo ok ( lezajevi , krajnice , ulje , filteri i jos svasta nesto)
Onda unutrasnjost ocajna bila prljava smrdljiva i odma sam se bacio u potragu i naletim na super ocuvana sjedista i uzmem ih za male pare posle nadjem i plave tapacirunge u super stanju + crni tepih:)
Sl sedmice idem limaru pod raditi da se sredi komplet sve i da se ubaci druga unutrasnjost,
U planu jos kozna tabla, sat sa obrtajima, drugi volan i 4 dobra zvucnika i to je to sto se unutrasnjosti tice.
Od problema imam siber zalijepljen sto kontam na proljece rijesiti ali ne znaam kako pa su sve preporuke dobro dosle, relej grijaca promjeniti jer rade mi grijaci i kad upalim auto jedno minut, trese previse mi nekako za dizela u leru al bas trese i kad upalim prih 10 ak minuta bijeli dim na auspuhu je, a u planu je i servo ubaciti (a mozda i turbo motor al otom po tom).
Ulje i vodu ne trosi bar nisam jos primjetio a preso sam oko 1000km sa njim tako da sam zadovoljan, potrosnnja oko 6l kolko sam skonto al ne stedi se :)

Evo slicica malo:
g2eNGw
Mhe9mDf.jpg

vgl5pU4.jpg

zCH37zV.jpg

pzDiGgv.jpg

44aYtC0.jpg

SmhkjPT.jpg

kuiLHwb.jpg

KowM1uX.jpg
 
Poslednja izmena:
Top