Golf 2 1.6td

Golf 2 1.6td

Član
cf26bc9ff9db2b71b56b54afdf163627.jpg
 
Član
zato ne napravis na jednoj strani blatobrana i ubacis zvucnik,tako ces opet imati muziku ali i prazan prostor u gepeku i naravno nece ti kutija skakati po gepeku...uz malo truda uradis sebi ovako i bolje ako imas zivaca..
subbox003.jpg
 
Član
zato ne napravis na jednoj strani blatobrana i ubacis zvucnik,tako ces opet imati muziku ali i prazan prostor u gepeku i naravno nece ti kutija skakati po gepeku...uz malo truda uradis sebi ovako i bolje ako imas zivaca..
subbox003.jpg
Nemam ja vremena za to po citav dan sam u radnji imam samo nedelju slobodnu. Gepek skoro nikako ne koristim pa nije problem i ne leta jer je teska kutija i nazad je zakosena. Jel ovo kod tebe u gepeku ako je koliki je zvucnik?
 
Član
Nemam ja vremena za to po citav dan sam u radnji imam samo nedelju slobodnu. Gepek skoro nikako ne koristim pa nije problem i ne leta jer je teska kutija i nazad je zakosena. Jel ovo kod tebe u gepeku ako je koliki je zvucnik?
nije kod mene ali planiram ubaciti bar 10" solidne na obje strane i to bez pojacala ne treba meni puno jaka muzika nego onako solidno imam i solidan mp3 i to ce biti dovoljno..:)
 
Član
Rece covjek da nije kod njega...vjerujem da je ovde bas odlican ako je fino upakovano da nema supljina.

Za ovako nesto mora ici pojacalo jer običan mp3 sa 50w nece izgurat kvalitet
 
Član
Ma ja ovo cu vratiti a lim cu nekom da mi uradi. Sreca bio sam tu odma policiju zvao, e sad koliko cu dobiti od osiguranja to nezz
 
Top