GOLF 2 1.6B

GOLF 2 1.6B

11892200_913659635347689_4248910246641570830_n.jpg
 
covjek od kojeg sam kupio golfa tvrdio je da je sve uredu s papirima ali nije bilo pa smo se dog samo golfa 500 jer ga ne dam golf je zvjer motor a i pod i solje novo pa cu otici u teslic po papire 100 km sve uredno prevod odma i duboke karambolke od istog covjeka to sve u nedjelju cu uraditi. i onda pocinju radovi ;)
 
Član
covjek od kojeg sam kupio golfa tvrdio je da je sve uredu s papirima ali nije bilo pa smo se dog samo golfa 500 jer ga ne dam golf je zvjer motor a i pod i solje novo pa cu otici u teslic po papire 100 km sve uredno prevod odma i duboke karambolke od istog covjeka to sve u nedjelju cu uraditi. i onda pocinju radovi ;)
Vidi se da si jedan klinac koji jos nije odrastao, roditelji su ti vjerovatno zbog toga i uzeli auto. Bunio si se u onoj temi kako su ti roditelji uzeli auto ne daju ti da uzivas u onome sto volis a sad bi prekucavao golf-a 1.6b jer je ko grom ipak je to rijetko auto na nasim cestama (nebi da si nasao golfa motorsport g60 16v) pored toga jos javno pises o tome a svijestan si da je to krivicno djelo. Mozes mislit evo sredis tog golfa ispunis svoj san i jednog dana samo on zavrsi u policijskom krugu i zauvjek tu ostane. Evo da ti navedem primjer u familiji covjek stariji vozio golfa 2 i crkne mu motor on kao vecina ljudi u bosni ubaci novi motor i tako vozi 5-6 god bez problema i doje na teknicki i covjek na tehnickom iz nekog razloga pogleda broj motora i ne slaze se i tako mu izbije par stoja iz dzepa za atest a mozes mislit sta bi se desilo da je prekucan.
 
Ja nisam cuo prekucavanje vec da ide po papire i da je sve uredno???
Sad ako je prekucavanje u pitanju .....
To je vec "izživljavanje" kao sto ti roditelji rekose...
Ako nema papira vrati ga i trazi sta normalno s papirima....
 
Top