GOLF 2 1.6B

GOLF 2 1.6B

Član
Zavisi sve druze kakvu ti viziju imas golfa duboki branik,plitki branik,crom detalji ili nesto extremno,na golfa gotov pa svaka bja lijepo lezi samo treba kasnije i detalje poslagati da su na svom mjestu da to nista ne visi,sve zavisi sta ti se svidja koju boju najvise volis ili da nadjes sliku golfa pa da ti kazemo kod boje.
 
Član
Tornado crvena od novog audija a3, polo novi takodjer, vise auta sam do sad iz temelja radio i lakirao (nisam ja), i ako ikad opet bude radio to ce opet da bude tornado crvena, mogu ti naci i tacan kod, boja je baza + lak, nije obicni lak kao na starijim.
Evo kako je na mom izgledalo, ne znam koliko se vidi na slici
2b7g9s.jpg
 
Zavisi sve druze kakvu ti viziju imas golfa duboki branik,plitki branik,crom detalji ili nesto extremno,na golfa gotov pa svaka bja lijepo lezi samo treba kasnije i detalje poslagati da su na svom mjestu da to nista ne visi,sve zavisi sta ti se svidja koju boju najvise volis ili da nadjes sliku golfa pa da ti kazemo kod boje.
druze oduzeta je saobracajna od golfa i sad trazim papire od golfa benzinca dvoje vrata pa kakvu boju nadjem takvu cu farbati ali necu obicnu nego perla neku
a i zbog felgi crvene su a falc ce se ispolirati.
 
Tornado crvena od novog audija a3, polo novi takodjer, vise auta sam do sad iz temelja radio i lakirao (nisam ja), i ako ikad opet bude radio to ce opet da bude tornado crvena, mogu ti naci i tacan kod, boja je baza + lak, nije obicni lak kao na starijim.
Evo kako je na mom izgledalo, ne znam koliko se vidi na slici
2b7g9s.jpg
fina boja pravoo
nez druze moram kupit papire od golfa jer su od ovog oduzeli murijaci -.-
pa kakva bude takvu cu neku ali necu cistu.
 
Član
Nihade, nadam se da shvataš koliko para traži sređivanje a da to nije čuning dijelovima sa pijace od 10-20 maraka. I onda hoćeš da prekucaš auto. Ne isplati se nikako.
 
Član
Barem na forumu nebi trebo pisat O tome kako nemas papira od auta i kako kupujes papire,svijet je zloban prijavit ce te neko i ode bjelan.
 
Član
druze oduzeta je saobracajna od golfa i sad trazim papire od golfa benzinca dvoje vrata pa kakvu boju nadjem takvu cu farbati ali necu obicnu nego perla neku
a i zbog felgi crvene su a falc ce se ispolirati.
Pa zar nije auto bilo registrovano i kako ce ti oduzet saobracajnu ? Nisi valjda dao 1300KM za auto bez papira :D
 
Član
Ne citate temu, momak je Golfa dobio na poklon.
I sta ako trazi papire? Pola Bosne vozi prekucana auta. Znam kamaru auta koja su prekucana, sa prekucanim motorima. Ima i onih kojima se broj na bloku ne slaze sa onim u saobracajnoj, ili kojima je ispod haube skroz drugi motor nego u papirima, i nikom nista vec godinama.
 
Član
Vjerovatno je u medjuvremenu istekla registracija, pa da su mu oduzeli table i saobracajnu, al opet ko ce znat. ako je ovo slucaj sto sam napisao onda nije problem za saobracajnu... mora se odjavit auto i onda dalje.... valjda ce on napisat o cemu se radi.... u svakom slucaju nek je sa srecom.....

Carbon, procitah sve 2 puta, i nigdje nisam vidio da je dobio na poklon osim da je kupljen za 1300 km, mozda je moja greska....
 
Top