Golf 2 1.6 TDI

Golf 2 1.6 TDI

Član
Pozz svima da i ja predstavim svoj novi auto, prodao sam Audi 80 i kupio Golfa 2 1.6 tdi.
Eh ovako tek sam kupio auto i ima mnogo jos posla na njemu, sad cu vam pokazati slike mada nisam bas najbolje slikao.
U Golfu ima nekih promjena kao npr: Instrument tabla od Golfa 3, sjedista od Golfa 4.
Felge su 15 195/50 itd ima puno izmjena..
Ima jos bas puno da se radi, postavicu sutra bolje slike..
MRfEUtF.jpg
HVuEpZa.jpg
fViuXuZ.jpg
W5L4v4U.jpg
8xYRDr5.jpg
 
Član
Nije lose daj slika motora i unutrasnjosti...felge druge trazi ove ne stoje nikako stopke bi zatamnio i ova sjedista presvukao u nek tamniju boju kao tapacirunge i ovaj naslon malo bode oci al haj..:)
 
Član
Nikad mi se nije svidjalo ovo kitovanje gepekta , onda jos pilati zadnji duboki branik , nije moj ukus..
Sjedista su dobra , samo eto sto se ne slazu sa unutranjoscu..
Neka te sluzi druze i puno predjenih ti zelim :)
 
Član
Nikad mi se nije svidjalo ovo kitovanje gepekta , onda jos pilati zadnji duboki branik , nije moj ukus..
Sjedista su dobra , samo eto sto se ne slazu sa unutranjoscu..
Neka te sluzi druze i puno predjenih ti zelim :)
Prije svega hvala ti drug, i meni se to ne svidja sigurno da cu uskoro sve to promjeniti ali takvog sam ga ja kupio. Sjedista cu zamjeniti ubaciti crna ili cu kupiti presvlake crne.. :)
 
Bolje presvlake nadji jer valja uzet druga sjedista+ prepravka nosaca jer ne mozes sad vratit dvicina sjedista,valja i te nosace vracat
 
Mix golfa 2 i 3 i 4...fine felgice ne vidjaju se cesto na golfu...imas li i prednje takve??
Samo nabavi tamne pr3wvlake i eventualno i na vratima tapaciraj nanovo ovo izblijedilo i puno ce bolje izgledati...
Nemora svaki golf izgledat isto...srwtno u daljem radu...
 
Član
Mix golfa 2 i 3 i 4...fine felgice ne vidjaju se cesto na golfu...imas li i prednje takve??
Samo nabavi tamne pr3wvlake i eventualno i na vratima tapaciraj nanovo ovo izblijedilo i puno ce bolje izgledati...
Nemora svaki golf izgledat isto...srwtno u daljem radu...
Hvala drug, da imam 4 felge samo sto sam rasjekao jednu gumu pa sam postavio zamjensku.. Kupio sam danas presvlake crne, a uradicu i tapacirung dok nadjem nekoga tko radi to u Tuzli.. :)
 
Član
Po meni je ljepse da uradis i vrata u boji sjedala i nebo pa da bude golf2 na nivou a ne sve crnjak do crnjaka...bez boja izvlaci i daje posebnu draz jer ih nema puno
 
Top