golf 1

golf 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako je puno lipše bar meni
;)

lov2xlr8 je napisao(la):
ove chrom dodatke skini
a trebo si ostavit cd,dobar je za radara:D

CD ti nemože pomoć ako te on planira slikat
dokazano je
ako je ko gleda emisiju o otme
 
Član
trazio sam po autootpadim ralicu ali je nama,
pa cu gledat nac od golfa 2, i kuku cu skinit ali nemam sad vremena pa ce malo sacekat.:):icon_biggrin:
 
Član
auto je bas dobra podloga za old school... nesvidjaju mi se zatamljene stope... samo ga spusti, vidim imas na par mjesta malo hrdje, to sredi i felge ofarbaj centar u boju auta i poliraj rub i sta ces bolje od toga;);)
 
Član
nivoST je napisao(la):
koju ralicu
ako misliš od gti-a u zagrebu ti je 310kn

je li nova 310kn ja bi nasao na otpadu.

sandy_mo je napisao(la):
auto je bas dobra podloga za old school... nesvidjaju mi se zatamljene stope... samo ga spusti, vidim imas na par mjesta malo hrdje, to sredi i felge ofarbaj centar u boju auta i poliraj rub i sta ces bolje od toga;);)

kad ga budem spustao, znaci moram promjenit opruge ili...? koliko se me to izac KM-ova
 
Početnik
dobra podloga za old school,slazem se..felnice ti nisu lose, pristaju mu,samo ga spusti..nove opruge za keca su ti 180KM, polovne ces tesko naci, ja sebi nasao zadnje,prednje valjda pasu od dvojke,malo ih skratis.. a stopove bolje da si farbao crvenim transparentnim..mislim da bi ljepse izgledalo.. ;)
 
Član
je od keca je firma je u zagrebu... dolazi u 2 komada nije iz jednoga ka original...
a za sarajevo ti neznan jel rade dostave.. raspitan se malo bolje pa ti javim na PM da ne radin OT

i JE NOVA JE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top