Golf 1

Golf 1

Pozdrav.
Kupio sam Golfa 1 1.3,nisam ga puno platio...Golf je 82 god.Motor je dobar,5 brzina.Auto nije nigdje trulo,truhlo kako oces,ima ponegdje sasvim po malo hrdje.Enterijer je dosta dobro ocuvan sto mi je posebno drago,tapacirunzi jako dobri.Gume prednje nove.Vec sam mu sredio prednji trap,novi diskovi,disk plocice,amortizeri,krajnice,kugle,lezajeve.Sve utegnuto u trapu.Špura odradjena...EC65A94E.jpg DC78361.jpg 9D451621.jpg 1C0B9FB4.jpg 6BD2F665.jpg DD4F5E37.jpg
Planovi:
-Skidanje ovih branika,postavljanje njegovih fabrickih plasticnih bra.
-Poliranje kompletnog auta,jer je fino matirao
-Maska bez znaka okruzena crvenom linijom
-Muzika,pojacalo i bufer
-Postavljanje novih farova
-Felge ATS CUP 15-ke (ne znam koji profil gume??)
-Postavljanje zadnjih amortizera novih
Ovo bi trebao raditi cim se popravi vrijeme.Planiram da kupim Golfa 2 1.8 66kw,samo da mu motor valja,pa da onda taj motor ubacim u keca,mislim da bi bio dosta dobar za laganog keca.E sad sta sve moram prepravljati da bi ubacio ovaj motor,osim onog desnog nosaca motora???Ili neki drugi motor koji vi mislite da je bolje ubaciti?Auto planiram vozati,jedno vrijeme i onda ide u penziju,i ostaje kod mene...........Kako da ga spustim,sta preporucujete??Svaki komentar je dobro došao.
 
Član
ako vec mislis spustati auto za pocetak uzmi plinske amortizere i opruge(naravno ukoliko finansije ne dozvoljavaju gevinde), vidim da si napisao da ces nove zadnje amortizere, bolje je da dodas jos par markica i uzmes neke polovne plinske i sportske opruge u kompletu, i tek ces tada vidjeti koji profil gume mozes nabaciti na te planirane felge, sve zavisi koliko se auto spusti, najcesce ide 195/50 ili 195/45...sretno u radovima
 
Hvala drug.Vjerovatno cu plinske.Malo cu pregledati po piku sta ima,moram prije ljeta sve srediti.Samo da neki malo jaci motor spakujem...
 
Član
Lijepa podloga ovo sto si zamislio i ispast ce lijepo onda malo na enterijer predji,ali za pocetak spustanje i felge trazi..:D
http://www.olx.ba/artikal/18328520/sportske-opruge-i-amortizeri-golf-1/
DSC00681.jpg
 
Ovakva slika mi je cilj :) Pa koliko toliko slican bude.Ove felge mi se nenormalno svidjaju.Prvo felge i spustanje kao sto i kazes,pa cu onda neki motor traziti
 
Top