Golf 1 se i dalje prozivodi - raj za nase seljake

Golf 1 se i dalje prozivodi - raj za nase seljake

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naletih davno na ovo pa se sad sjetio..pa reko ako niste vidjeli...
U Juznoj Africi i dalje prozivode Golf 1... s blagim faceliftom (duboke karambolke, volan od 4vrke )..

http://www.vw.co.za/models/citi/

Ovo je reko raj za nase seljake treba sad tamo slat sanere da ih kupuju pa vamo dovlace da cjela bosna golfa voza :)


P.S. da se ne uvrijede vlasnici sad golfova.. fin autek.. nemam nista protiv ovih sto raja sad voza, al pljunem u celo svakom ko bi danas pljuno pare za novog keca u 21. stoljecu pored svih silnih auta... al doduse nije se jos naso naucnik koji ce objasnit bosanski mentalitet pentiuma, golfa i nokie :) :) :)
 
živio vw i golf 1 ako se pojavi ja ga prvi kupujem pa ću bit seljak i ponosit ću se s tim.....a moj kolega post ti je niđe veze ovo naznaka za seljake de nam ti pokazi svoje auto pa da i tebi kakvu procjenu bacimo a da kec nije valjo i da nije velika ponuda za njima ***** bi se proizvodio
 
Član
Moje auto je predstavljeno u garazi.. "nznaka za seljake" se odnosila na one koji bi u danasnje doba pljunuli masne pare ba za keca.. a nazalost takih bosna puna...
 
Član
proizvodi se samo za to trziste juzno Africke republike i samo za njih. znaci ne izlazi iz okvira tog. tesko da ce to ikad doci na evropsko ili neko drugo trziste.
 
Administrator
.Sale je napisao(la):
Naletih davno na ovo pa se sad sjetio..pa reko ako niste vidjeli...
U Juznoj Africi i dalje prozivode Golf 1... s blagim faceliftom (duboke karambolke, volan od 4vrke )..

http://www.vw.co.za/models/citi/

Ovo je reko raj za nase seljake treba sad tamo slat sanere da ih kupuju pa vamo dovlace da cjela bosna golfa voza :)


P.S. da se ne uvrijede vlasnici sad golfova.. fin autek.. nemam nista protiv ovih sto raja sad voza, al pljunem u celo svakom ko bi danas pljuno pare za novog keca u 21. stoljecu pored svih silnih auta... al doduse nije se jos naso naucnik koji ce objasnit bosanski mentalitet pentiuma, golfa i nokie :) :) :)

pa kad pljunu za stojadina ili yugu 10000, zasto ne bi i za golfa 1...
 
Član
nismo je napisao(la):
.Sale je napisao(la):
Naletih davno na ovo pa se sad sjetio..pa reko ako niste vidjeli...
U Juznoj Africi i dalje prozivode Golf 1... s blagim faceliftom (duboke karambolke, volan od 4vrke )..

http://www.vw.co.za/models/citi/

Ovo je reko raj za nase seljake treba sad tamo slat sanere da ih kupuju pa vamo dovlace da cjela bosna golfa voza :)


P.S. da se ne uvrijede vlasnici sad golfova.. fin autek.. nemam nista protiv ovih sto raja sad voza, al pljunem u celo svakom ko bi danas pljuno pare za novog keca u 21. stoljecu pored svih silnih auta... al doduse nije se jos naso naucnik koji ce objasnit bosanski mentalitet pentiuma, golfa i nokie :) :) :)

pa kad pljunu za stojadina ili yugu 10000, zasto ne bi i za golfa 1...

pa kazem ja..niko nece shvatit bosanski mentalitet...

p.s. izvinite sto sam ja papak pa nisam spreman dat 6-7 'iljada za golfa 1-2 starog 20 godina..do mene je...
 
Član
pa nije star 20 godina, sad se proizvodi, znaci mladji od moje Fabije...oooo th ehumanity, a u ostalom u Africi tek sad ljudi saznali za pitku vodu, njima je Golf kec ko nama svemirski brod za izlete na mars...
 
Administrator
pa kazem ja..niko nece shvatit bosanski mentalitet...

p.s. izvinite sto sam ja papak pa nisam spreman dat 6-7 'iljada za golfa 1-2 starog 20 godina..do mene je...

pa ne pricamo o starom vec o novom autu
 
Član
tibor987 je napisao(la):
pa nije star 20 godina, sad se proizvodi, znaci mladji od moje Fabije...oooo th ehumanity, a u ostalom u Africi tek sad ljudi saznali za pitku vodu, njima je Golf kec ko nama svemirski brod za izlete na mars...

Hahaha... oplakah :D

2nismo: znam..al stvar je u tom sto cjene 6-7 tauzenki stare struse koje se raspadaju i opet se nadje hajvana koji ce dat tolike pare..pa kad bi se ovaj kod nas pojavio kostao bi ko bmw 5ica.. raja bi ih cjenila milion :D :D :D na to sam mislio..
 
Član
samo da znas nijedan golf nije bio dobar ko golf 1 gti niti ce ikad biti napravljen.
nijedna generacija nije pruzala taj osjecaj voznje i dozivljaj na putu dje se moras rukama i nogama boriti sa mehanikom bez viska struje ko u danasnjim peticama koje su po meni bezveze

STARI AUTI SA SRCEM I DUSOM ZAUVJEK
 
Član
Stvarno ne provociram, ali ne mogu shvatiti šta u današnje vrijeme ljudi cijene toliko Golfove 1 i 2?
 
Član
Proizvodi se i u Brazilu ali pod nazivom GOL! A kad mogu ljudi dati 10- 15 hiljada za Daciu koja je dizajnom katastrofa zasto ne bi dali i za kultnog golfa!
 
Legend
nikakve veze on nema sa seljacenjem,za mene je kec auto pravo ,sve je stvar ukusa,meni je drazi od dvojke
 
Član
Ima veze.... jer u bosni 90 % raje nezna ni zasta drugo osim za golfa.. ja kad sam isao na auto pijacu pitaju me "kakvog golfa ides kupiti" rek one idem kupiti golfa vec auto.. i isti takvih daju i traze ogromne cifre za golfove stare 20 godina koji se raspadaju..e pa to su seljaci..i svako ovdje ko ima golfa u takvom stanju i misli da vrijedi toliko je seljak..eto..

isto to vazi i za bilo koju drugu marku..al ruku na srce tesko cete vidit takvu budalu da za neku drugu marku trazi tolike pare osim za VW...

Nek se normalna raja (koja vozi golfa) ne nalazi bezveze prozvanom, kao sto je dadao_style skocio odma..
Nisam ja nikakav mrzitelj.. imao sam tricu dugo vremena.. meni je to jedan od najljepsih modela.. mnogo drazi od 4vrke koja mi je vec prenapuhana izgledom..
 
Legend
istina da su u nekim slucajevima precijenjeni,boze moj....

prozvan....ne,direktno nisi prozivao tako da nema potrebe za blebetanjem ;)

ali neka njega,kec je pravo auto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top