Golf 1 GTI u TV emisiji

Golf 1 GTI u TV emisiji

BMW je antituning, tu moze prvo mjesto osvojiti :lol:, zali boze para sto je ulozio, bolje da je janjad okreto za citav kvart :lol:
 
Član
bmw je... :lol:

ukrašen tribalima :icon_twisted:

ovaj voditelj o automobilima zna da imaju 4 kotača( ni to još nije potpuno siguran ) i ništa više... zabio bi mu nitro "uređaj" u guzicu kad ga čujem...
 
Član
joj bimera majko:lol:
al prosiren kao M
cini mi se da je i gepek uradjen kao u M-a,mislim,sa strane
ak je tacno ono sto je nabrajao za motor,to je ujedno i jedini dobar dio ove skalamerije
 
Član
ne to je bmw m znaci nije prosiren nego je tako fabrici dolazio...al ovaj ga lik uhelacio u pm ..cuj boja nijansirana s tribalima ...prednji branik no coment to nebi stavio ni na konjska kola..sojler na gepeku uzas uzasa sta coj uradi od motorsporta ponosa ulicnih trkaca...a takvog nije lako ni naci uopce
 
Član
toon je napisao(la):
bmw je... :lol:

ukrašen tribalima :icon_twisted:

ovaj voditelj o automobilima zna da imaju 4 kotača( ni to još nije potpuno siguran ) i ništa više... zabio bi mu nitro "uređaj" u guzicu kad ga čujem...

:lol::lol: kad smo vec otisli u off, toon moram ti pohvaliti avatar kad god vidim valjam se od smijeha :cool::cool:
 
Član
postoji samo jedna razlika izmedju toon-a i ludaka - toon nije lud:lol:

hej ja da nebude spam sta cojk uradi od bmw motorsport u pm:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
da sada ponove naprave neku emisiju kao kerozin sigurno bi bila gledanija i imala bi više posla,samo na forumu kad bude slika sa nekih većih okupljanja kao u gradisci i sl. vidi se mnoogo jaaako dobro sređenih automobila u kojih je ulozeno mnogo novca,ne mora samo biti styling,moze i sa 402 street race auta se naći i sl. ,na samom forumu mogu naci auta koji zaslužuju biti u emisiji
 
Član
AnDel je napisao(la):
ne to je bmw m znaci nije prosiren nego je tako fabrici dolazio...al ovaj ga lik uhelacio u pm ..cuj boja nijansirana s tribalima ...prednji branik no coment to nebi stavio ni na konjska kola..sojler na gepeku uzas uzasa sta coj uradi od motorsporta ponosa ulicnih trkaca...a takvog nije lako ni naci uopce

sto pise 325 onda?
nit je u M-u 2,5,nit se tako M nikad nije oznacavao
EDIT: pod haubom sestak
4 sarafa na felgama
ovo NIJE fabricki M,a to sta ovaj prica,da je fabricki prosiren,moze objesiti macku o rep
 
Član
mozda je lik nasao karoseriju od m ili je neko bas profesionalno odradio prosirivanje jer je pljunuti m sa trane gepek i blatobrani
 
Član
Ova riba sto je spiker za ovaj lexus je za BOZE POMOZI znaci puding pa et'
MOSFIT,ENDZAJN,AJPED(ipod)i slicne stvari uz njeno "tecno" citanje cine pregledavanje ovog videa pravim "uzitkom"
 
Član
i ja sam to cuo mosfit i ajped i drugih rijeci ali nema potrebe zamjeriti kad razumijemo na sto misli...ipak je zensko :lol:
 
Član
AnDel je napisao(la):
postoji samo jedna razlika izmedju toon-a i ludaka - toon nije lud:lol:

doktori nisu sigurni da je tako :icon_confused:

:icon_exclaim:

ovakve su emisije osuđene na propast, a velikim djelom je tako zbog ovako "slozenih" bmw-ova i naratora koji ne razlikuju turbinu od k&n filtra...
 
Imati kvalitetnu emisiju o automobilima kod nas je nemoguće, jer postoji jedan jedini način za to, a taj je kupiti medijski prostor i raditi po svom ukusu, a to košta košta.
 
Član
Moraš napraviti emisiju za mase,a velike mase ne znaju za kn filtere, razliku M3 od ovoga krša...Prema tome,ili će emisija biti krš pa je pravi poznavaoci neće ni gledati ili je neće nikako ni biti
 
Član
AnDel je napisao(la):
mozda je lik nasao karoseriju od m ili je neko bas profesionalno odradio prosirivanje jer je pljunuti m sa trane gepek i blatobrani

i ja sam mislio,al vidim sestak unutra,ovo-ono
a karoseriju od M-a,bez trapova i motora,ne znam koliko je bas lahko naci :D
al et,kako god,M sasiju,il bar dobru repliku je lik upropastio
al brate,ne znam kak moze gledat onaj crven usis:icon_mad:
zato sto prelijepo izgleda poliran il ofarban u sjajnu sivu boju
 
Top