Golf 1 1.6 restauracija i radovi

Golf 1 1.6 restauracija i radovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo posto sam nov desila mi se pocetnicka greska ali evo ovde slike i detalji
http://www.bhtuning.com/golf-mk1-1-6-benzinjos-t-30967.html
 
Legend
dobro napreduju radovi, samo ovaj GTI znak pomakni jos desno i stavi koju sliku da vidimo kako golf izgleda sa strane;)
 
Član
Znak VW ide u mat,znak ce ici desno ,a cekam ralicu da dodje od GTI-a Ona duboka nasao sam novu ali moram do Dvojke u Okucane.Ali radovi ce malo da stanu jer je zima a takodje cekam stopke iz Taxi Bara tj cekam pare ,
a feluge 14" ili ATS-ice classic 2x7j+2x7.5/8j ili Steffano ali otom potom cuce se na prolece.Dok je zime baziracu se na enterijer.
 
Član
vodi racuna da ne pomijesas stilove...
mislim ovaj mi volan ne ide za RAT-styl... :icon_rolleyes:
ali dobro...ti znas najbolje... ;)
u svakom slucaju samo naprijed! [/i]
 
Član
Ma ne sikiraj se ovaj volan ide ovako za ulice normalna voznja a za takmicenje ce ici njegov standard.:cool:
 
Član
dobar golf,ima puno detalja koji mi se licno svidjaju,i koje bi ja isto odradio na svom kecmanu;)
 
Član
Stope su dogovorene 99,999999999% sa Ljubojom ;););) jedino me zaustavlja prerani smak sveta nedaj Boze
@Marex rekao sam vec negdje da je spustanje gotovo ceka proleca a feluge ce morati malo sacekati:icon_cry::icon_cry::icon_mad:,jbga nemre sve odjednom a to sto si rekao da je prvi RAT u Banja Luci mislim da si u pravu (nazalost).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top