Glavni kočioni - reparacija

Glavni kočioni - reparacija

Član
Čuo sam da ima neki lik negdje kod bosmala da radi reparaciju kočionih cilindara i sve sa skidanjem, reparacijom, ugradnjom i ozračavanjem izađe oko 20KM... Sad sam bio kod Škore i sam cilindar za golf-a 2 košta 60KM... Ne daje mi se bezveze lova ako već mogu proć puno jeftinije...

E sad tražio sam tog lika kod bosmala al nisam uspio nać pa ako neko ima da zna gdje se tačno nalazi dobro bi mi došlo :cool: unaprijed zahvalan ;)
 
Član
Mislis na ferodu???? 30 metara od truljebuske stanice u hrasnom znaci negdje na sredini imaju stpenice sa sidzes prema bezinskoj pumpi. Ili samo pitaj nekoga gdje se nalazi feroda u hrasnom svi ce ti objasniti.
 
Član
E hvala ti za info, ja sam juče sat vremena lutao dole po hrasnom i nisam skužio gdje se nalazi... Sutra idem pa ću pitat nekoga, taksisti to najbolje znaju a dole ima onaj taksi štand u blizini :cool:
 
Član
zilla_ je napisao(la):
Čuo sam da ima neki lik negdje kod bosmala da radi reparaciju kočionih cilindara i sve sa skidanjem, reparacijom, ugradnjom i ozračavanjem izađe oko 20KM... Sad sam bio kod Škore i sam cilindar za golf-a 2 košta 60KM... Ne daje mi se bezveze lova ako već mogu proć puno jeftinije...

E sad tražio sam tog lika kod bosmala al nisam uspio nać pa ako neko ima da zna gdje se tačno nalazi dobro bi mi došlo :cool: unaprijed zahvalan ;)

I još ti plati troškove puta, večeru i piće :lol:

Za ovu cijenu što si naveo dobiješ "samo" reparaciju.
 
Član
Ma nebitno to nek je i 50KM opet mi je jeftinije nego platit novo 60KM pa opet dat još 20KM da mi neko zamijeni to... To što sam nabrojao sve to za cvaju je iz razloga što sam i ja to isto čuo od čovjeka koji mi je preporučio tog majstora... Znam i ja da je to nerealno :lol:
 
Član
Njima samo doneseš skinutu čeljust i oni je repariraju za 20KM. Tj. razrade i promjene gumicu...meni je to moj majstor (u Zenici doduše) isto uradio i jeftinije...
 
Top