Gewinde FK Version AK-Street

Gewinde FK Version AK-Street

Sve vam pise u naslovu Gewinde FK Version AK-Street za mog puga 206cc... 97 € (rasprodaja u FK-u bile 174 €) Sta misliste?

smpt9001.jpg
 
Član
za te pare nema dalje, sto se tice gewinda ko gewinda, FK ti je u tome jednako dobar, kao i ja u pravljenju shapa :lol:
 
dobar je FK uzimaj to ba...pusti ljude sto seru...razlike izmedju njih i skupih gewindi sto se tice drzanja ceste su takve da to mozda 5% vozaca moze primjetit..vecina ni njih ne moze do kraja iskoristit...ako ce ti bit lakse da ti kazem da ti ih ja ni polovne za te pare ne bi nabavio....:D zato uzimaj odma...
 
Član
ne znam za koje je auto, ali su 5x jeftiniji od zamjenskih... ne valjaju garant...
 
Legend
gaga je napisao(la):
ne znam za koje je auto, ali su 5x jeftiniji od zamjenskih... ne valjaju garant...

apsolutno ne mora da znaci..
pogotovo za tu namjenu, gdje gewinda sluzi da se zakuca auto, ovo je sasvim ok..
 
Član
nema veze cijena,kum mi kupio na ebay 250 eura gewinde za e46 bmw,vec godin u i pol traju,sve super,a ime nezna ni rec,sve ovisi od srece,he sta fali isplati se
 
Legend
cim imaju TUV, nisu smece sigurno.. nebi to svabo pustio u prodaju..
te zamjenske mogu bit i kineske, koji tuva nisu ocima vidjeli..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
cim imaju TUV, nisu smece sigurno.. nebi to svabo pustio u prodaju..
te zamjenske mogu bit i kineske, koji tuva nisu ocima vidjeli..
znas li uopce sta je TÜV?

i znas li zasto je npr. isti kw gewindefahrwerk, preko 600€?
zamjenski amortizeri iz servisa, ili amortizeri nekog boljeg proizvodjaca + opruge su sigurno bolji od ovog shita za 100€ ;)
 
Top