Gepek sajla Golf 2

Gepek sajla Golf 2

Član
Pozdrav
Imam golfa 2 i poravnato je na gepeku sve (znaci nema brave gepeka), e sad imam iza vozaceog sica rucicu za otvranje gepeka. Mene interesuje kakvu da kupim sajlu i kako da je skopcam da bi funkcionisalo otvaranje gepeka na sajlu.
 
Član
kod mene je prijatelju na dugme ;) a mozes vrlo lahko to rijesiti znaci sajlu home made ili neku fabricku sa auta .... ako ces home made uzmes sajlu koju oces precnika preporucljivo bi bilo 1-2mm znaci mora biti savitljiva i da se vraca u prvobitni oblik uzmes otprilike 3m i provlacis jekroz zadnju haubu gdje ti ide instalacija od zadnjeg motorica brisaca e sad ima 2 opcije da skidas krov pa provlacis prema prednjoj sajbi spustas se niz stok ili da odvojis nebo i spustas se prema podu odma i provlacis kod vozaceva sjedista na tebi je sajla mora prolaziti kroz pancir koji je takodjer savitljiv tvrdje gume sajlu vezes nazad na bravu znaci mozes mostom da je spajas ili manjim kukicama sa navojem a naprijed nadjes neku kvaku tipa od haube i stegnes sajlu da nije labava e sad na tebi je mada ja mislim da je bolja i laksa opcija na motoric
 
Član
a lakse motoric i miran si ja neki dan sebi napravio sat vremena posla sve spojio na daljinsko otvaram gepek milina :D
 
Član
motoric od zadnjeg brisaca mozes iskoristiti i polugu i rucicu kad pritisnes zadnji brisac ono ti otvara gepek ;)
 
Član
ma obicni motoric centralne brave uzmes jednostavno bas za uraditi... ako imas viber ili nesto posalji br da ti objasnim i poslikam...
 
Top