Gdje uzeti kvalitetne sijalice u Sarajevu?

Gdje uzeti kvalitetne sijalice u Sarajevu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuju me vasa iskustva i preporuke? Gdje uzeti i koje sijalice da su kvalitetnije? Rijec je o H7 sijalici za kratka svijetla!
 
Član
Vidio sam u InterEX-u OSRAM H7 oko 11km. Silverlight je u pitanju i navodno traju 3x duze od ostalih
 
Član
kAcA je napisao(la):
Vidio sam u InterEX-u OSRAM H7 oko 11km. Silverlight je u pitanju i navodno traju 3x duze od ostalih
Ma samo da su neke kvalitetnije,jer znas i sam kako je interesantno zamijeniti sijalicu! Jedna 11 km ili?
 
Član
Znam, znam...
Ja sam prvo uzeo Bosch al mi je ona crkla za nekih 9 mjeseci. Pa sam uzeo 2 Hella i obje su crkle za 6-7 mjeseci

A jbg, OSRAM bi trebao biti medju najkvalitetnijim...
Jeste, jedna je oko 11km. Nisam bas 100% siguran za cijenu.
Ja sam ih stavio pa da vidimo do kad ce da traju
 
Član
kAcA je napisao(la):
Znam, znam...
Ja sam prvo uzeo Bosch al mi je ona crkla za nekih 9 mjeseci. Pa sam uzeo 2 Hella i obje su crkle za 6-7 mjeseci

A jbg, OSRAM bi trebao biti medju najkvalitetnijim...
Jeste, jedna je oko 11km. Nisam bas 100% siguran za cijenu.
Ja sam ih stavio pa da vidimo do kad ce da traju
Ma ja isto moram da kupim neke bolje,dok ne bude kesa za xenon! A jesi probavao neke bijele pozicije,ali da ne prijavljuju gresku?
 
Član
Za bijele pozicije imas OSRAM Cool Blue W5W
Gresku ne bi smjele da prijavljuju jer to nisu led nego su obicne sijalice (fabricki idu iste W5W samo zute)
Trazio sam da ih kupim ali nisam nasao

Kad smo na forumu pisali oko njih, neki su se javili i rekli da ih ima u Merkuru na Stupu. Ja sam bio par puta tamo ali nisam nasao...
 
Član
osram takodze imas u merkuru onom kod robota starog na stupu mislim da je dovoljno kvalitetan :icon_smile: a nisu ni skupe nesto.
 
Član
pravo pitanje u pravo vrijeme:icon_biggrin: sinoć sam tražio sijalice malo kvalitetnije H4 halogen. i na kraju sam pronašao u Mercuru na stupu OSRAM H4 Silver light 30KM par uz napomenu da sijalice nećeš pronaći u dijelu gdje auto-kozmetika već u tamo gdje rasvjeta za kuću (lusteri, lampe isl).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top