Gdje ugradit plin u Hercegovini?

Gdje ugradit plin u Hercegovini?

Planiram da ugradim plin u svog Mercedesa, u njega ide sekvent plin. Pa ako vi znate nekog dobrog servisera da mi preporucite ovdje u Hercegovini. I koliko otprilike to kosta, motor ima 4 cilindra. ;)
 
BHT Ovisnik
u hercegovini...nigdje... ima u hamzicima,ali je skup,nema toliko ni posla,upali auto i otiđi u sarajevo u DarkoM ili Njegosa...ja sam radio u Darke 3-4 auta,ukljucujuci svoje i prezadovoljan sam,cijena je 800km ako nije preko 160ks,850 ti je s bocom umjesto rezervnog tocka,ide ti garancija i gluposti,uglavnom neces pozaliti,ako ipak oces hercegovinu ne bih ti znao pomoci,to i tko radi vecinom je mehanicar neki kojem dođe ponekada auto,osim onog u Ljubuskom,al za cijenu bolje i ne pitaj,mada sto jest jest cuo sam da je majstor vrh,al cijena mu je oko 3x veca;)
 
Mislio sam ovdje negdje da ne idem u Sarajevo, ali nije ni Sarajevo preko svijeta :icon_smile:
Najbitnije mi je da ce kasnije nece biti problema pa da pozalim sto sam ga ugradio, i koliko otprilike treba vremena da ga ugradi i moram li ici kod njega na servis? Hvala tebi na odgovoru, preporuka iz prve ruke mi je jako vazna ;)
 
BHT Ovisnik
ako hoces da nemas problema nemoj biti ograničen na Hercegovinu jer do Sarajeva ti je 2 sata u vrh glave,na servis bi trebao otici za 5000km da pregledaju samo,posao od 5-10min i onda opet za 15 000 isto tako,te onda kasnije za 30 000
za radica u mostaru sam cuo par i losih iskustava,ne bih ti znao reci,ja sam isao na sigurno uz visoke prepouke i nisam pozalio,ovako bar sam sigurniji da ljudi imaju iskustva,da imaju svakodnevno ugradnje,da im je to jedini posao;)
 
Top