Gdje u Tuzli kupiti digitron/kalkulator (Casio, Sharp, TI, HP)

Gdje u Tuzli kupiti digitron/kalkulator (Casio, Sharp, TI, HP)

Član
mokeBass - ovo skoro postavljeno na PiK, mozda bi i mogao nesto da skontam za dostavu...

Nexus - i ja sam svoj ovaj sto mi je dugo bio kupio u Mercatiru, neka no name marka, ali eto sluzio je jako dugo :cool:

A20DTH - cini mi se malo stariji model, ali nema mu smrti bez cekica :D:D

lov2xlr8 - bio i u Zicomp-u, nemaju bas ono sto meni treba, slican kvalitet kao i ovih u Bingu
 
Član
Ja sam sebi nabavio novog Canon F766s za 20 km :) . Ako naletiš na njega imaš moju preporuku.
http://www.ryman.co.uk/Catalogue/Ryman/large/global/images/main/12/1201046061.jpg
;)
 
potrazi ba na pijaci, mozes naletit na kvalitetne, ja sebi kupio na pijaci kod hameta gore kod onih sto prodaju svasta, i evo 10 godina kako me sluzi (jubilej :D), samo jednom baterije zamijenio, casio neki...od upisa u gimnaziju do upisa na biro je bio uz mene uvijek :icon_biggrin:
 
Član
I zaboravio sam na Canon, moram sutra otici od Mitalex-a, vidim imaju par komada, samo se nadam da nece da bude kao i sa ovom jos jednom firmom, na stranici imaju sve, a kad sam otisao...

Death_beat je napisao(la):
potrazi ba na pijaci, mozes naletit na kvalitetne, ja sebi kupio na pijaci kod hameta gore kod onih sto prodaju svasta, i evo 10 godina kako me sluzi (jubilej :D), samo jednom baterije zamijenio, casio neki...od upisa u gimnaziju do upisa na biro je bio uz mene uvijek :icon_biggrin:
Vidis dobra ideja, nije mi ni daleko, sutra cu ja prvo tu da odem onda, samo de ti meni reci da li da krenem redom ili ima dio gdje se prodaje polovna tehnicka roba, nisam nikad nesto puno razgledao :lol::lol::lol::lol::lol::lol:


A20DTH - Nema nikakve veze sto je punoljetan, bitno je da radi bolje od pola ovih novih :cool::cool::cool:
 
Član
Danas nekad bi trebala ova old school sprava da dodje :icon_biggrin:

59409152_xl.jpg
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
e baš ćeš mi jednom prilikom pokazati to čudo:lol::lol:
Kad ga vidis molices me da ti ga prodam, neces pitati za cijenu, placaces zlatom ako treba :D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top