Gdje najjeftinije registrovati auto?

Gdje najjeftinije registrovati auto?

Član
Neki nek se spreme ove godine da vise plate registraciju, vidim jaran pise na FB, registrovao auto, 1160 KM mu izasla registracija.
To zbog ovog novog zakona, jer nema vise 50% svakome. Evo sta pise, kako je on shvatio da to sad ide...
Ako si imao udes bio kriv 100% polica
Ako nisi u posljednje 3god imao policu na sebi 100% polica
Ako prvi put reg na sebe auto 100% polica
Ako imas na sebi auto i reg drugi opet na sebe, prva polica tog drugog auta je 100%.
 
Super Moderator
e pa kad su tako bezobrazni, ima da ih iskoristim maksimalno, sve pare cu im izvuc hahahahah :D
 
Neki dan registrovao prvi put auto na sebe. Uz kasko osiguranje stakala i BIHAMK Classic clanstvo, kostalo me 1014KM. Auto je 2012. , kubikaza 1.6 / 82 kW
 
Član
Hajmo skupiti pare i otvoriti mi svoju osiguravajucu kucu i reg samo svoja auta tu :D hahaha
Uz ovoliku neimastinu i jos pokrali drzavu svu i unistili sve sto se moglo ubistiti i opet malo im jos, daaaj sirotinjo puni budzet da bi oni imali jos za krasti... Malo im sav svijet...
 
moze li neko objasniti za sta tacno i sluzi osiguranje kad vec vidim da neki pisu da traze sto jeftinije a neki kazu da ne treba gledati sto je skuplje ako je bolje!?
kako ja znam osiguranje namiri stetu onom koga si udario ako si ti kriv a ti sam sebi popravljas pa ako je tako zasto onda svi ne reg. u najjeftinijem osiguranju
a kad tebe neko udari ti ces ganjati to osiguranje koje on ima tako da nije bitno sto je tvoje osiguranje lose..
kazu da neka osiguranja ne placaju pa kakve onda to veze ima ako ti nekog udaris hocel tvoje osiguranje nekom platiti,,,ti nemas nista s tim ili ako si uzeo skupo osiguranje koje je sigurnije i tebe neko udari sa losim i jeftinim osiguranjem ti moras ganjati pare od tog loseg osiguranje bez obzira na to sto imas skupo i dobro osiguranje u kojem si ti reg. auto...
i to sto kazu da neka osiguranja nece platiti ma oni to mogu pokusati nekoj budali da ne plate al moj prijatelj je usao tako iznerviran da mu je skund falilo da polupa sve u osiguranju jer je dugo cekao i vidio da od novac nema nista i kad je poceo da galami i psuje dobio je novac za 20 sekundi...pa neko ce ubiti radnika u osiguranju jer je on za takve stvari najveci krivac, isto tako bi i ja,,,mene ne interesuje gazda osiguranja koji zivi mozda negdje u dubaiu nego radnik koji ti prica jednu pricu dok reg. auto a kad treba naplatiti onda nema novca e pa sad od svoje plate mi daj novac...zato mozes lijepo i pitati kad reg. auto za sta ja placam to osiguranje jel zbog nekih biljaka u prirodi ili da neko naplati stetu i kad ti odgovori ovo drugo onda on treba da stoji iza toga...
ja sam u zovko i sestra je vozila auto prosle god. i udarila covjeka koji je takodjer bio zovko...steta nije bila velika i rijesili su sa evropskim izvjestajem i mene je zovko zvao za par dana dosao i slikao mi auto i to je to..nakon nekog perioda smo zvali covjeka kojeg je seka udarila i dobili odgovor da mu je isplaceno sve...
u kalesiji su zovko i brcko gas iste cijene (za 1.9 tdi 85 kw 480 KM) a jahorina je kazu malo jeftinija..mozda 450-460 KM..
 
Top