Gdje kupiti servo pumpu za Golf 2?

Gdje kupiti servo pumpu za Golf 2?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Treba mi preporuka za povoljan auto otpad u sarajevu i okolici... Otišla mi servo pumpa na golf 2 GTD pa moram hitno da je mijenjam... Ako odem dole u Rajlovac kod onih lopova uzeće mi najmanje stoju a znam da pumpa ne vrijedi toliko...

Danas skino svoju pumpu, rastavio je, zamijenio ležaj i sve fino sastavio i taman kad sam trebao da ubacim onaj osigurač neće da ulegne da si Tito... Uzmem ja čekić i lupaj, lupaj kad u po frke puče onaj poklopac :icon_mad::icon_mad: Sad piša ulje na tom mjestu ko s česme :lol: jbga a ja taman bio pomislio da sam napravio pumpu :icon_smile:
 
Član
Autootpad ILMA
Ilma d.o.o.
Rosulje bb
74264, Jelah
AUTO OTPAD PILJUZICI +387 32 668 856

AUTO OTPAD SIJE +387 32 694 763


To su njihove dvije poslovnice, ljudi salju brzom postom sutra dan stize na adresu ako si daleko. 10 KM postarina.
Ja kad sam za svog Seata Toledo trazio letvu volana,nigdje nije bilo osim u Mostaru negdje i to za oko 400 KM, kod njih sa dostavom me izaslo 260 KM... i super radi.
Imaju jako puno autodjelova na lageru sve do 2008 godine.
Evo i stranica...
http://www.ilmaauto.com/?l=4
 
Član
Hvala Nelle_G ali ipak mi je bliži bio kiseljak... Ovi cigani po sarajevu, zvao sam sve do jednog otpada i nigdje pumpa nije bila ispod 80KM a ovi iz fara su mi tražili čak 120KM možeš mislit... kako ljudi mogu bit tako gladni...

Otišao u kiseljak, kupio pumpu za 50KM i zamijenio je za 20KM i sad sve fercera :cool:
 
Član
zilla_ je napisao(la):
Hvala Nelle_G ali ipak mi je bliži bio kiseljak... Ovi cigani po sarajevu, zvao sam sve do jednog otpada i nigdje pumpa nije bila ispod 80KM a ovi iz fara su mi tražili čak 120KM možeš mislit... kako ljudi mogu bit tako gladni...

Otišao u kiseljak, kupio pumpu za 50KM i zamijenio je za 20KM i sad sve fercera :cool:

A reci mi jesi li isao kod hadzije u Rijecicu?
 
Član
Jarane hadžiju prvog zvao i reko mi 100KM... Majke mi ovi što drže otpade u Sarajevu nisu normalni... U kiseljaku sam svratio u 3 otpada i svugdje je pumpa 50KM...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top