GDJE IMA DOBAR MAJSTOR ZA RAVNANJE ALU FELGI

GDJE IMA DOBAR MAJSTOR ZA RAVNANJE ALU FELGI

Molio bi forumase da ako neko ima iskustva i ravnao je felge da napise gdje i koliko novca po komadu.

Malo su krive ne bacaju ali bi ih uradio svakako.
 
Član
Bijeljina, firma Gumiko imaju na FB podaci, ravnaju, vare, farbaju ... jedna felga ravnanje kosta 25 KM
 
Član
imas u visokom lika, ne znam kako mu je ime ali ga zovu hake i on ti je najbolji sto se toga tice na ovom dijelu bih. kazu od komada sastavi felgu a ispravljanje mu je najlaksi posao.

evo i broj mob: 061755961
 
Član
Pa sta da kazem, ja njih znam da su dobri i da skoro sve mogu da urade, a ti fino zaslajdraj trecom :D pa dodjes i ravnaj :D :D :D

Ima negdje i blize tebi sigurno, neko ce se vec javiti.
 
Član
ovaj u visokom, hake, senad super radi a nije nesto preskup ;)

ispravljanje, balansiranje zavrsi za koji sat, bude ko nova ;)
 
Član
Ovaj u Visokom nije los ali nije bas nesto ni dobar pretjerano moze se desit da ti uradi perfektno al zna i sfuserit da valja
 
Imam ja rodjaka u Visokom, Senad se zove poslije prve raskrsnice iz pravca Sarajevo (kad sidjes sa autoputa), prvo skretanje desno i onda lijevo, 2 ili 3 kuca poslije skretanja je on, izgubio sam broj mjenjuci telefon ali vidjet cu da nadjem
 
Hvala svima na informacijama Dogovorio sam ravnanje 20KM ravnanje balansiranje doduse jeste cijena za mene posto mi je jaran.A sigurno dobro radi provjereno .:cool::cool::cool::
 
Član
I ja trebam ravnjati jednu felge i zavariti :icon_rolleyes:
Gdje mogu u blizini Mostara :icon_question:
Hitno mi je ;)
ima neki goran u sirokom ima li mu iko broj il iako zna nekoga blize :icon_question:
 
KOREKS VULKANOZERSKA RADNJA U LUKAVICI KOD PUMPE JUGO PETROL NA PUTU LUKAVICA VRACA MOMAK VARI FELGE ISPRAVLJA ITD A EVO I BROJA

065/012-220
 
Top