G-power M6 800KS

G-power M6 800KS

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-PIOsW1zjpo&feature=player_embedded[/video]


Pogledati kraj videa
 
Član
112.000 km nadoplata za ovu preradu motora :D ko jos jedan m6 :D ide ko nevrijeme, pors ko da stoji... hahahaha esp se pali na 120 pri punom gasu :D
 
a hebote masine :icon_eek: ono volim kad ga mozes onako derat i gume paliti a ne da ESP sere, pravi ludjak od auta.. najezio sam se.. :icon_eek::icon_eek:

cim skupim ove pare uzimam jednog. :D
 
Član
Luda emisija totalno,volim ih gledati,dobar ovaj voditelj Tobias,ali nazalost mi ukinuse RTL2 na kablovskom pa vec jedno vrijeme ne pratim !
 
Član
super zvuk, prelijep je, sve je super osim cijene... i cinjenice da auto od 800KS ide do 100 preko 4sec... ocekivao sam 3.5 ili tako...al hajd zato je perverzijja unutra xD :D
 
Član
Pogledati kraj videa? Zašto? Da bi utvrdili da je 800 KS brže od 450? Pa to valjda svatko zna i bez ove smiješne usporede :icon_eek:.
 
Član
Vjerovatno ovom u Porscheu nije bilo bas drago sto ga ovaj BMW otpuse, al ovo sto Goca pise stoji.

Da je taj lik iz Porschea htio uzeti nesto da bude najbrzi na autobanu, uzeo bi za iste pare 911 Turbo. Al oni koji uzimaju GT3 RS sigurno znaju sto to uzimaju, taj ce auto na stazi vjerovatno pojesti i ovoga BMW-a, pa makar imao i duplo vise KS. GT3 RS se definitivno ne uzima za trku na pravcu, il ne iskljucivo za to...

Ja znam sta bi radje vozio :D
 
Član
poredjenje sa gt3 je totalna glupost. a ovi podaci o ubrznju i maksimalnoj brzini mi ne izgledaju bas ok. m6 od 800 ks 4.2 do 100 i 345:icon_question::icon_question::icon_question: zar ne bi trebalo da je brzi koju desetinku do 100 a da ne pricam o max brzini
 
Top