Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
Dakle ovo će biti tema za sve sportove mimo automobilizma.Sve što imate zanimljivo ili vas zanima o fudbalu,košarci,odbojci,hokeju,golfu ili bilo kojem drugo sportu postajte u ovu temu.To se također odnosi i na razne ankete i glasanja.Ko bude pored ove teme otvarao još neke teme o sportu biće prigodno sankcionisan. Hvala
 
Član
RE: Ostali sportovi

^ ako se BiH plasira na SP i vi banujete onog ko ovori temu za sve koji budu zeljeli izraziti zadovoljstvo onda je ovo samo 'tuning' forum jer bi prefiks BH bio suvišan ! :D

(a za ostale slučajeve se slažem tipa ko će/neće nastupiti, kome je šorc poderan, čija majka crnu vunu prede, ko nosi najveće kopačke itd)
 
Legend
RE: Ostali sportovi

ajd konacno, sad igy nece srati nesto na fudbal.. ipak je to najvaznija sporedna stvar na svijetu, i buduci da je 99% muske populacije na forumu, debilno i retardirano je da nema niti jedna tema, od 21321321 tema koji nemaju veze ni sa autima, niti bilo sta, bar tema o fudbalu, al et..

svaka cast schumi za ovo

eh sada hajmo prognoze za tekmu, sta kazete..
portugal bih 1 : 1
bih portugal 2:1

:cool:
 
Član
RE: Ostali sportovi

ma samo da je tamo dati gol , da sam na cirinom mjestu , to bi mi bio cilj, a u zenici normalno na pobjedu
 
Član
RE: Ostali sportovi

HAJMO BOSNO BOSNO ....



Ljudi veceras je biti ili ne biti;):icon_smile:
 
Član
RE: Ostali sportovi

ja bi volio da bude 1:1 pa 1:0 :D

a mislim realno da ce biti 2:0 i 1:1
 
Član
RE: Ostali sportovi

Eh, hajmo malo realno da se nebismo razocarali veceras. Ljudi su bar dva puta jaci od nas na svakoj poziciji. Pa pogledajte njihovu odbranu, sredinu (eto nek mi imamo jace napadace)... Ako popusimo i 2-0, 3-0 nije neka bruka vjerujte mi.

Sad gledajuci malo s' nase strane, imamo ono sto bi svaka repka na svijetu pozelila. Mentalitet (Bosnjo...), inat, kolegijalnost, zelju... Gledajuci ovo mozda mognemo i neki povoljniji rezultat izborit, tipa 2-1, 1-1, 2-2...
Vidjet cemo. Nek igraju sa ponosom i sve ce bit' OK. InsAllah!
 
Član
RE: Ostali sportovi

vw_damir je napisao(la):
Eh, hajmo malo realno da se nebismo razocarali veceras. Ljudi su bar dva puta jaci od nas na svakoj poziciji. Pa pogledajte njihovu odbranu, sredinu (eto nek mi imamo jace napadace)... Ako popusimo i 2-0, 3-0 nije neka bruka vjerujte mi.

Sad gledajuci malo s' nase strane, imamo ono sto bi svaka repka na svijetu pozelila. Mentalitet (Bosnjo...), inat, kolegijalnost, zelju... Gledajuci ovo mozda mognemo i neki povoljniji rezultat izborit, tipa 2-1, 1-1, 2-2...
Vidjet cemo. Nek igraju sa ponosom i sve ce bit' OK. InsAllah!

Imamo mi odličan napad bolji od njihovog,dobru sredinu koja može parirati njihovoj,lošu odbranu sem spahića mislim da smo u odbrani baš tanki i dosta loše golmane Supić može imati svoj dan ali nema kontinuitet,Hasagić dugo povrijeđen a ovaj novi vidjećemo ako bude branio valjda nečemu vrijedi dok brani u Engleskoj...
 
Član
RE: Ostali sportovi

1:1 rezultatu se nadam
onako navijacki :icon_smile:

i pripremio sam sobu za za ovaj baraz , sinoc zavrseno malo tuning styling sobe :icon_biggrin:

1z6fdw7.jpg


Sretno Bosno !
 
Član
RE: Ostali sportovi

hahhahaha, joj svi gore neki pesimisticni realisti, realno, deremo ih 1:2 !!! MOZE LOCK !!!

hahahaha :lol:
 
Top