Ford Mondeo TDCi

Ford Mondeo TDCi

Član
:lol: :lol: Nema više frizure :D

Ma tražili pare, ja reko da imam 100e i pokažem smotuljak para, nije bilo 50ak €, a jaran što je samno išo reče da ima 100kuna i jebiga.. Kaže policajac meni da mogu proć, a da jaran ne može... Pa dok je napravio zabranu prelaska, stvorila se kolona iza mene ko da su mi našli 10kg kokaina :lol: i dok sam došo kući već bilo kasno, iznervirali me i iz principa nisam htio otić. Od sada kada mi budu tražili pare, reću samo nemam para... Pa ako hoće da me pusti, ili ću se vratit kući. Bezobrazni su, skreni me brate, pretresi auto, dovedi kerove za drogu i eksploziv, uzmi novčanik, vidi koliko imam para... A ne ovako, daj da vidim koliko imaš, stvarno bezobrazluk. Uz to pičkara ondje predamnom, jer je glupan koji ne zna da koristi računar i da isprinca formular za zabranu prelaska.. 2 sata mu je trebalo.
 
Administrator
koji su to debili postali znam kako ti je i meni su skoro isto tako pametovali nisam imo dovoljno novaca kod sebe a ja mu tako kazem zasto sluzi visa kartica da ne nosim sa sobom novac svadjali se isto tako dok nije me pustio..
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
koji bezobrazluk, zbog toga ja nisam htjeo u hr na more :icon_mad:

Moraš potrošit nešto para.. Bolje i to nešto nego vratit sa granice i onda ne potrošiš ništa. Jer mene je inat spuco i sigurno se niko nakon ovako nečega ne bi vratio SA PARAMA U HR... Mislim da ovo prelazi svaki granicu, dok je piso tu zabranu, svaki vozač autobusa ili kamiona mu je pod sto gurno par piva, sokova i slično KAO MITO, a mene kara vama zbog gluposti... Sipaju pivo sebi u čaše od kafe i piju, pa tačno sam ga trebo slikat i u novine poslat, govno jedno od policajca :icon_mad:
 
Član
Ne znam sta da kazem , uvijek je to tako bilo , trebao si mu i ti reci moze li 10€ i bilo :cool:

Lijepa Crna-Gora ;)
 
Član
nas kad je to pitao na granici odgovor je bio Imamo, koliko hoces ...
dalje nije ispitivao ;)

jesu govna prava to stoji, skoro ko slovenci ;)
 
Administrator
neznam stvarno sta ima pitati za novac ne idest na put bez para ali eto mora se neka budala uvek na puru naci..:icon_smile:
 
Član
focak89 je napisao(la):
neznam stvarno sta ima pitati za novac ne idest na put bez para ali eto mora se neka budala uvek na puru naci..:icon_smile:


da me skreno na parking i pretreso komplet, uredu bi bilo gledat koliko imam para, ali ovako se osjećaš popišano i poniženo, kad mu moraš pokazivat pare. Isto ko kad malo dijete nešto skrivi pa ga babo stavi predase :lol: Ali sve je to nauk, treba biti bezobrazan, kad se sve to završilo, nisam im stao na ulazu na granicu, nego sam samo proletio kraj policajaca, a oni govore ALO ALO, ma govorite do sutra, odo ja u lijepu moju Bosnu :lol:
 
BHT Ovisnik
to je normalno inace bilo gdje u svijetu, pa vjerovatno kako su sada u EU i oni se vode tom politikom,jer mene su par puta pitali isto tako u SLO jer moras isto imati 100 ili vise € u slucaju da se nesto dogodi i sl., moras imati novac, i u Njemackoj isto par puta na aerodromu su me isto pitali, nekada su mi trazili da pokazem nekada ne... proslo ljeto mi trazili u SLO da pokazem i gdje idem,pokazao mu 6000€ i potvrdu od banke i rekao da kupujem auto da kosta toliko i toliko da zna da ce mi ostati jos novaca,jer u slucaju nezgode ili sl. moras imati za prenociste i ostalo, to je odavno svugdje u svijetu, EU jbg :D

dosta sranja,inace mondeo prelijep,kultura,sviđa mi se:cool:
 
Član
cuj normalno bilo gdje u svijetu. Pa ne zivimo u Sjevernoj Koreji. EU vece zlo od 3. Rajha. To je jednostavno ponizavanje covjecanstva :icon_rolleyes:
 
Top