Ford Focus

Ford Focus

Legend
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

GocaS6 je napisao(la):
Pa ne znam šta bih ti rekao iskreno... Bijele felge na ljubičastom autu sa kromiranim detaljima naprijed i niklovanim retrovizorima :icon_rolleyes:? Ne znam baš, da sam na tvom mjestu tražio bih neko poklapanje, recimo niklovanu felgu ili bar "falc" ovako mi to nekako puno odudara nije loše ali... :icon_rolleyes:

Da znas da sam o tome razmisljao i vise puta probao u PS da vidim na sta lici. Obzirom da imam stare retrovizore u boji kola i da imam masku koja nije krom, nabacio sam ih, lahko mi je oduzimat ovo ostalo ako mi se bas nesvidi. Obzirom da mi treba jos par detalja, pa kad njih stavim vidjecu sta da oduzmem a sta da ostavim.
 
Legend
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

Focus je zadaca, samo si MORAO uzeti neke, po meni agresivnije felge, ovo su mi nekako pre jednostavne.. ne znam

sta mislis da im ispoliras falc, i mahnes ih u crno :D
(onda bi mi nekako ovi chrome detalji imali smisla)
 
Član
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

daki je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Pa ne znam šta bih ti rekao iskreno... Bijele felge na ljubičastom autu sa kromiranim detaljima naprijed i niklovanim retrovizorima :icon_rolleyes:? Ne znam baš, da sam na tvom mjestu tražio bih neko poklapanje, recimo niklovanu felgu ili bar "falc" ovako mi to nekako puno odudara nije loše ali... :icon_rolleyes:

Da znas da sam o tome razmisljao i vise puta probao u PS da vidim na sta lici. Obzirom da imam stare retrovizore u boji kola i da imam masku koja nije krom, nabacio sam ih, lahko mi je oduzimat ovo ostalo ako mi se bas nesvidi. Obzirom da mi treba jos par detalja, pa kad njih stavim vidjecu sta da oduzmem a sta da ostavim.

Znaš kako to ide, krom je uvijek predstavljao eleganciju, neku ekskluzivu koja će služiti da istakne njegovog vlasnika, bling bling rekli bi Ameri, bijele Barracude više nose na sport više zbog bijele japanske sportske boje nego zbog nečeg drugog, e sad to su dva ili čak tri različita svijeta, možda bi na bijelom Focusu stajale puno bolje naravno bez kroma, ovako ne znam...

Ljubičasta boja je nezahvalna za biranje boje felgi, kakvu god staviš nekako nije to 100 posto... Mada mislim da bi full chrome najbolje išao na tu boju (skupa sa chromiranim dijelovima) mada nisam neki obožavatelj chroma, al jbga kasno je sad zar ne :)?
 
Legend
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

Foto by alen alic

alenalic.jpg
 

IGY

Član
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

Ja vjerujem da Alen ovo moze puuuno bolje, ili je neobradzena fotka...
beton je ali nije dovrseno, sto si uzeo covjeku ne gotovu fotku :)
 
Legend
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

IGY je napisao(la):
Ja vjerujem da Alen ovo moze puuuno bolje, ili je neobradzena fotka...
beton je ali nije dovrseno, sto si uzeo covjeku ne gotovu fotku :)

E radi se o tome da smo radili foto sesion fiata punta. To je bio cirkus sta smo radili al fotke su jebenica bice sigurno i one negdje uskoro na netu. Eh onda da bi naplatio svo to guranje punta uokolo, nafatam ga da slika nazor bez namjestanja bez pomjerenja prljavo auto :)

i sad ga nafatam da mi posalje fotku odma :p
 
Legend
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

Pogčedaj ovu
 

Prilozi

  • alen alic bcw.jpg
    alen alic bcw.jpg
    91,9 KB · Pregleda: 109

IGY

Član
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

vidio sam na fb da mu trazis
i sad sam skinuo ovu da se uvjerim da nije obradzna i dobio sam skoro istu ovu sto si sad stavio :)

vidis razumijemo se hehehe
 
Član
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

Ove 2 slike 2 skroz različita auta.:D

Fin je Foki, ko bi rekao da je nekad bio u kanalu. Dobro mu sjele ove felgice, uopšte ne izgledaju preveliko.;)
 
Legend
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

OggyBoy je napisao(la):
Ove 2 slike 2 skroz različita auta.:D

Fin je Foki, ko bi rekao da je nekad bio u kanalu. Dobro mu sjele ove felgice, uopšte ne izgledaju preveliko.;)

kakvom kanalu ??
 
Član
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

:icon_confused:
Zar nisi imao udes sa njim nekad tamo prije nekoliko mjeseci:icon_question:

Ili sam ja nešto pobrkao, mada mislim da nisam:icon_question:
 
Legend
RE: Maaaaali update, legle Barracuda 18" - white

OggyBoy je napisao(la):
:icon_confused:
Zar nisi imao udes sa njim nekad tamo prije nekoliko mjeseci:icon_question:

Ili sam ja nešto pobrkao, mada mislim da nisam:icon_question:

Pa covjek me udario sa bravom u blatobran desni, kakav kanal :)
 
Top