Ford Focus mk2 1.6 tdci

Ford Focus mk2 1.6 tdci

Član
Audija zamijenio Ford, sve super, pozitivno me iznenadio, al ne lezi mi dizel nikako..sve su sanse da ce se prodat :D
Motor psa 80kw, opreme ima dosta: dvozonska klima, komande na volanu, tempomat, parking senzori, senzori za kisu, senz.za svjetla..bio obicni cd pa sam nabavio originalni, nazad ugradjene llumar folije, 17ke felge, u potrazi za 18" od st..

2ir94q9.jpg

2qs0wpk.jpg

24eoop4.jpg

54ayrl.jpg

2u46mme.jpg

7afk.jpg

mmem1u.jpg

2en8h9s.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Prelijep je, bas mi se svidja ova linija, rijetki su sa ovakvom opremom

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 
Član
Samo da je benzin ne bih ga prodavao ni slucajno, sve mi na ovom autu odgovara, i linija, boja, oprema, prostora ima i previse, samo me nervira ovaj motor, ne stoji mu :D
 
Član
Ubaci mu motor koji tebi odgovara, lakse ti je nego naci drugo auto da valja :).
Sala.... stvarno je extra auto, i ove felge mu dobro stoje, u komsiluku ima isti, i boja je ista, ali ima neki body kit i izgleda zajebano.
Ako ga ostavis sebi, neka je sa srecom i da te posluzi
 
Član
Ubaci mu motor koji tebi odgovara, lakse ti je nego naci drugo auto da valja :).
Sala.... stvarno je extra auto, i ove felge mu dobro stoje, u komsiluku ima isti, i boja je ista, ali ima neki body kit i izgleda zajebano.
Ako ga ostavis sebi, neka je sa srecom i da te posluzi

Vozam vec mjesec i po, ne svidja mi se sto je iz italije:D zabari ne odrzavaju, ja mu zamijenio zupcasti, jos originalni na njemu bio a 249hiljada na satu.. bio zacepljen fap filter i zadnji lonac, tako da sad ide samo cijev do kraja..nema loncd..i ja ganjam ako izleti gdje sta od rs-a..
 
Top