Ford Focus 1.8 TDci 85KW

Ford Focus 1.8 TDci 85KW

Član
bio sam malo dokon pa sam uradio nešto prema tvojim željama.
bh_ford1.jpg
To je to svaka cast majstore pun pogodak..i hvala na slici ;)
 
Član
Ubacene led zelene pozicije osvjetljenje tablica i unutarnje sijalice sve zeleno..kupljene opruge za zadnji dio fale mi sad za prednjeg dijela..i kupljene zimske felge i gume 175/70/R14
 
Član
Kako si generalno zadovoljan tim autom, jesi imao kakvih problema. Imas li sliku inst table u noci
 
Član
20140923_221653.jpg
Zelena pozicija..stavljeno zeleno iz razloga sto instr.tabla ima sve zelene sijalcice i unutrasnjost zelena i osvjetljenje za tablice
 
Član
Citam druze, to sto ti je zeleno osvjetljenje unutra ne znaci da i napolju mora biti NLO
kod mene je u audiju crveno, jel to treba da znači da ubacim sve crvene sijalice i napolje ??

Edit: Moj prijateljski savjetm druže počupaj te sijalice i ubacuj bijele smd, xenone, mani se drečavih boja, ili ostavi kako je i bilo. Fabrika da je htjela upariti sa unutrašnjosti, odmah bi stavila zelene pozicije i osvjetljenje tablice ;)
 
Član
Evo me nazad nakon duze vremena..bio sam lozinku zaboravio al eto srecom vratio sam se...
Na fordac su stavljene crvene opruge stakla zatamljena naljepnica na prednju haubu sports mind emblem gt sport..bit ce slike da vidite kako to sada sve izgleda..
 
Top