Ford Focus 1.8 tdci 2004

Ford Focus 1.8 tdci 2004

Član
Evo da i ja predstavim svoje auto. Rijec je o vozilu marke Ford Focus, 1.8 tdci 2004-to godiste. Snaga motora je 74 kw ili 101 ks.

Evo par slika od dana kada sam ga kupio. Nadam se da ce se vidjeti slike jer nikada nisam ubacivo na ovu stranicu

24qntyc.jpg



i6h9o9.jpg


246nggh.jpg


10fb12o.jpg


9awrwg.jpg


jh4sc3.jpg
 
Član
super ocuvan focus, svaka cast ;) znas li kolika mu je potrosnja jesi mjerio :icon_question:
 
Član
ima mi komsija isti ovaki..samo cu reci puno ljepse izgleda sa sivim lajsnama odnosno u boji auta lajsnama..;)
 
Član
golf2 je napisao(la):
super ocuvan focus, svaka cast ;) znas li kolika mu je potrosnja jesi mjerio :icon_question:

Gradske oko 7 - 7 i po, a otvorene oko 5,5

soffa je napisao(la):
ima mi komsija isti ovaki..samo cu reci puno ljepse izgleda sa sivim lajsnama odnosno u boji auta lajsnama..;)

Malo je rec da bi bio :icon_biggrin:
 
Član
samky je napisao(la):
lijep fokus, i ja sam mislio uzimati ovaj model, ima li kakvih problema?

I ja sam ga prije mjesec uzeo i mogu ti reci da sam prezadovoljan za ulozeno i dobijeno. Zasad nema problema, a nez za ubuduce
 
Član
I ja sam iz te...
Cista gradska voznja ide i malo vise... Ne znam koliko auto imas dugo,ali ako si ga skoro uvezao uvjeriti ces se i sam u to.
Meni se ne svidja unutrasnjost na ovim modelima,ljeti plastika iznutra ima specifican miris ili smrad.Losi su s opremom.
Mana im je i zadnji lezajevi,brzo stradaju..Jedan komad u motorexu je oko 90km.Na malo vecoj kilometrazi imaju problema i sa crnim dimom.. dizne,pumpa,turbina,bas kao i svaki ford :D Sve je to do Lucasa.

Koliko ovaj tvoj ima km ?
 
Top