Flightradar 24

Flightradar 24

Ja pratim vec evo 2 sata i nepoklapaju se nikako jedan ili dva su se poklopili ali vise od deset ih je proslo mimo skroz
 
Član
Ja sam evo skinuo aplikaciju na telefon i pratim. Pa podudara se sa ovim na kompu sto je, sad cekam da vidim hoce li naletit kakav avion. :lol::lol:
 
ado_d je napisao(la):
Ja sam evo skinuo aplikaciju na telefon i pratim. Pa podudara se sa ovim na kompu sto je, sad cekam da vidim hoce li naletit kakav avion. :lol::lol:

Sad je evo Ok ;) ovi vjerovatno sto nisu bili tj nisam ih upratio nisu mlaznjaci nema dima pa tesko uociti na nebu bez oblacka uglavnom sad je ok
 
Član
Ja sam sad jedan upratio kako slijece na aerodrom a i pokazalo ga na radaru. Znaci da radi ;)
 
Član
Kraj Sanskog Mosta prolaze ... Malo mi je cudno pratim idu 2 kraj Skender Vakufa i na kraju onaj jedan odjednom prikaza ga kao ? i a onaj drugi nastavio da leti ... WTF
 
Član
badboy je napisao(la):
Kraj Sanskog Mosta prolaze ... Malo mi je cudno pratim idu 2 kraj Skender Vakufa i na kraju onaj jedan odjednom prikaza ga kao ? i a onaj drugi nastavio da leti ... WTF

srušio se :D
 
BHT Ovisnik
jooooj obozavam avione,u zadnje vrijeme mi stalno uzljecu pored kuce ovdje u Mostaru,sad cu znat 'ko je i gdje su posli:D
 
Top