FK farovi za boru/uopsteno FK-farovi

FK farovi za boru/uopsteno FK-farovi

Pozdrav...
Zanima me dali je ko imao iskustva sa FK farovima sa socivima,je namjeravam uzimati pa me zanima kakva je vidljivost s njima i opsta iskustav sa njima....

hvala
 
Član
I mene ovo zanima jer sam i ja nasao FK farove za bimmera :cool: na slikama izgledaju fino ali me zanima kakva su sociva i u kakvi su ovi njihovi Angel eyes, jesu one jeftinuse sa 5 sijalica oni beznvezni kao sto gledam po golfovima ili su dobri? Bas i mene zanima kakvi su FK farovi
 
Član
ako stavljas xenone onda ih ne uzimaj.....
na dectanovim farovima stoji da se nesmije stavljati HID,dzaba sto ima socivo....
 
Član
ako si u mogucnosti,uzmi farove koje mogu xenone trpiti.... a ja mislim da je FK smece sto se tice vidljivosti.....mozda dok je novo,ali poslje.....
 
Naidealnije bi bilo odmah moritmoro ubaciti, do sada aftermarket sto sam vidjao sa xenonima su blago receno bili karastrofa
 
Član
http://www.ebay.de/itm/VW-Bora-Xenon-Scheinwerfer-ORIGINAL-LI-Re-TOP-ZUSTAND-sehr-RAR-Show-Shine-/110838167265?pt=DE_Autoteile&hash=item19ce7836e1#ht_1281wt_295

ako nemas za ove OEM xenon, ostani na standardnim ;)
 
Član
FK je extra,drug na kocki 3-4 godine vozao,imao i xenone na njima i nikad nikakvih problema...sociva su extra
 
Član
A de mi reci jeli imao angel eyes na njima? ako jeste imalo kako su se vidjela preko dana? i jesu ona jeftina sa 5-6 pozicija sto ide u jedan angel eye ili kao kod kvalitetnijih samo dvije sijalice?
 
Član
4 sijalice,vidjelo se onako solidno s obzirom da su obicne sijalice
395621_312288385473379_286542118048006_816409_69649338_n.jpg
 
Član
ivica je napisao(la):
ako stavljas xenone onda ih ne uzimaj.....
na dectanovim farovima stoji da se nesmije stavljati HID,dzaba sto ima socivo....

na nekim da, skuplji podrzavaju HID... meni dectane ima na dosta farova pravo fin dizajn... ;);)

http://www.youtube.com/watch?v=iVuoe8sNmrQ
 
Član
Nema meni izgleda nego ove obicne farove sa lecama staviti i napraviti sam angel eyes kao sto sam i pravio za motore sebi :D Ovi svi prstenovi lose i slabo svijetle preko dana :icon_rolleyes: navece se dobro vide ali preko dana ovo se nista ne vidi kad se odmaknes od njega 3 metra.
Jer meni je to i ovo za kvalitet leca da nece otici jer vidim na dosta pasata i golfova koji su kupovali ove neoriginalne farove sa lecama da ne vide nista navece, ode unutra sjenilo i leci i nista ne svijetle, haman pa pozicije budu za angel eyes da ne pricam :icon_rolleyes:
 
Ja sam gledao malo po njemackim forumima i u 90% slucajeva kazu da su FK dobri,nisu hella-nivo,ali su za svoju cijenu dobri...Isto tako kazu da su sonar i dectan losi jer je osvjetljenje jako lose i brzo matiraju....
 
Top