FK farovi,crkle angel eyes,i farovi su iznutra masni

FK farovi,crkle angel eyes,i farovi su iznutra masni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci,uzeo sam farove FK sa lecama i angel eyes,nazalost,farovi su iznutra masni i angel eyes ne rade.Momak kaze da su precrkle sijalice,al mi nekako glupo da na sve 4 eye precrknu.Takodze,rekao je da je skidao masnocu sa unutrasnjeg stakla fara,i nije uspijeo. Nisam upucen o cemu se radi,i kakva je masnoca u pitanju.
Interesuje me,gdje mogu ta 2 "kvara" ispraviti.
Koliko sam upucen,far je hermeticki zatvoren,i mislim da,posto je otvaran,cim prva kisa padne,da ce pustiti vodu :icon_rolleyes:
Hvala unaprijed
 
Član
ima puno tema kako otvoriti far, ako nista andji na yputube... stavis u pecnicu ili ugrijes industrijskim fenom u onda polako odvajas stakla, kasnije kad sve to provjeris i ocistis zasilikoniras i ne nece pustati vodu unutra :icon_smile:
 
Nek te ne cudi sto su crkli diode u prstenovima, to se napravi, ali ce opet kroz neko vrijeme otici sve 4 ;)
 
Član
Ja konto da nije neki spoj,pa sve 4 ne rade odjednom. Ma ne bi sam da carkam oko farova,nemam mirnu ruku. Karambolka,xenoni,to nije frka,ali ovo kad treba mirna ruka i preciznost,obicno trazim pomoc :icon_smile:
 
Pa dobro, ima ljudi kod kojih radi sve bez problema, a kad krene crkvati, onda odu sve redom polako... Napravi se, ali opet isto... treba naci neko dugotrajnije rjesenje, jer je zajebancija skidati karambolku i farove samo da bi se diode lemile ;)
 
Član
Nije valjda to toliko nekvalitetno pa da crknu sva 4 :icon_question::icon_rolleyes:
Pogledaj kontakte na faru da koji ne zeza

Ako vec budes mijenjo diode stavi SMD obavezno i vise nece crknuti tako lako kao ove obicne ;)
 
Član
Evo sad sam sa nekom rajom pricao,i oni su mi preporucili da Ligu zovnem,tako da cu to i uraditi.Hvala vam svima. ;)
Moze lock teme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top