fiat stilo

fiat stilo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako da vam pokazem i ovaj stroj...
FIAT STILO.. i ovo mi je auto od firme .. a ja kad kod imam priliku da ga vozam ja ga uzmem.. :D
znaci fiat stilo 1.9 diesel evo vam i slikice pa pogeldajte... najvise mi se kod njega svida vozacevo sjedalo jer je stvarno udobno... i moze se namjestiti na 100 nacina... :D

evo i par slikica pa pogeldajete...
 
Član
Punto ti vise odgovara :icon_smile:

Ovo kad se udas ostavi . obiteljsko:icon_smile: :lol:

Al' bitno je da je FIAT :cool:
 
Član
ah, ovo onaj krsh.... ma vidim ja poznat mi nest...:D:D


nije los,al triput mi je bolji onaj sa 2 vrata...

nije mi dala kljuc samo da dam kontakt a prijateljica mi kao .... i sta ja ima drugo da kazem neko fijat krs :D:lol::lol::lol:
 
Član
heheh...badboy kad zasluzis dobit ces kljuceve pa ga vozaj.... :D

to sto kazete da je ljepsi sa dvoje vrata mozda ... al to je patnja imati auto sa dvoje vrata znam po punu...
meni licno vise ovaj odgovara jer je jaci motor mekse kvacilo udoban za voziti...

:icon_smile::icon_smile:
 
Član
Fijat je to bona...zar je sta vise potrebno reci...a pogotov ovaj...izgleda ko da se djete igralo s njim pri dizajnu...

:icon_exclaim:
 
Član
daleko najljepsi stilo..hem cetvora vrata hem siv.. preruzan mi je s dvoja vrata PREPREPRERUZAN..
 
Član
jeste potrebno licno iskustvo za volanom da bi mogao reci jel smece il ne ... ako si vozio se u puntu e nije ni blizu,punto jes krs sto se tice karoserije al stilo nije....
on jeste fiat i narvno da se nemoze porediti mercedesom il bmw-om...al nije smece on je daleko od te rijeci... :D

:icon_smile::icon_smile:
 
Član
dobro izvini...nije smece, trash je:D

necu vise...enjoy your ride ;)

:icon_exclaim:

btw elmire nisi normalan ako ti je ovaj ljepsi od coupe-a...hitno ocnom na pregled...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top