Fiat Punto JTD - promjena dosadne table bez obrtomjera :)

Fiat Punto JTD - promjena dosadne table bez obrtomjera :)

E ovako,kao sto znate,kupio sam Punto JTD,koji je dosta dobar i ima solidan paket opreme,jedino sto me od pocetka nerviralo je ta dosadna tabla,koja nema obrtaje nit temperaturu,toliko mi je glupa da je zelim odma zamijenit :D:D

dakle radi se o ovoj odvratnoj tabli:



Uploaded with ImageShack.us




dakle,interesuje me da li je lako promjeniti i prikopcati,ima li nekih velikih prepravki ? :D


zelim pod hitno onu normalnu sa obrtomjerom i ostalim pomagalima :icon_exclaim:
 
Član
Mislim da nije to tako lako,mora se uskladiti ta nova sa ECU preko originalne dijagnostike,pa onda kako da ti rade obrtaji.... Uglavnom neko strucan bi to morao da uradi! ;)
 
Član
Moze se promjeniti ali moras paziti da bude do 2003(ono kad je bio redizajn) jer poslje je drugacija.zice drukcije rasporedjene.
Tabla ce ti raditi lako je ju zamjenuti vijci su malo nedostupni mnogo teze je mjenjati diode.
U verzije od 2003 pa nadalje table nisu iste u dizela i u benzinca tako barem kazu.
A do 2003 ce ti raditi sve samo ce ti u compu biti jedna kilometraza a u tabli druga.Sretno u trazenju po otpadima..;)
 
pa moj Punto je 2003 godiste :) ma i ja mislim da nije neki problem,a snacu se nekako :cool: ovu tablu necu da gledam vise,bogatija je kontrolna tabla na traktor nego na ovo :D:D
 
Top