Fiat Punto HGT Abarth - RedLine

Fiat Punto HGT Abarth - RedLine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo jos jedne moje vozilice,u posjedu mom je vec godinu dana,kupljena u Vitezu,vrlo zapusten je bio,ali sad je vec utegnut ko bombon sa jos par poslica kao seta kvacila i to je to :) Motor 1.8 16v 96kw,2001 g, sta je sve uradjenu uhhh : komplet odradjena glava motora (ko se razumije zna sta se sve tu radi),NGK svijecice,zracni filter-gljiva,uklonjen srednji lonac i katalizator sada jos cekamo sportski lonac da stigne ,Eibach sve 4 spirale,nove sve 4 disk plocice marke FERODO (ne feroda haha) ,pozadi distanceri od 1 cm samo :( ,sve 4 gume Kumho Ecsta Sport 195/50-15 ,muzikica Sony mp3 player ali ide preko aux porta MP4 fino ,zvucnike nisam barkao jer su fabricki sasvim glasni i jasni,u gepeku woofer Pioneer 800W,pojacalo Kenwood 400 W,unutrasnjost je sva u plavim neonkama kao i gepek,u karambolci NATO blinker plavi ( malo se ''posudilo'') ,blinkeri u farovima,uklonjen znak sa haube,zatamnjen 50% samo bocna zadnja stakla, eto uglavnom to je to iako jos ima rada ali je bombon :) evo i slikica

http://img163.imageshack.us/gal.php?g=p061209151401.jpg
gal.php
 
Član
dobar fiat,ne mogu da vjerujem da moze neko zapustit ovakvo vozilo,pa nije ovo obicni fiat majka mu stara,ali sta je tu je,svaka ti cast,vidi se da si ga utego,kao sto rece,bas je ko bombona
 
BHT Ovisnik
ko bombona,kako mi se samo sviđa:cool: nista mu vise ne treba,eventualno fele ako mjenjao,sve je tip top:cool:
 
Član
Vau bas vam svima hvala na pozitivnim komentarima,nadam se ili da cu ove felgce ofarbati u neku tamniju boju ili skupiti pa uzeti kakve fine 16'',no sada se nema para a zelim srediti set kvacila valeo pa onda dalje,da mi je mehanika 100% u dure :) Hvala svima,poslikam ovih dana malo detaljnije pa nabacim to ovdje :) pozzzz
 
Član
E Redline, Redline...Otkad imas auto a tek sad predstavljas :D
Ma Punto je masinerija. Odlicno ide, odlicno se cuje, odlicno izgleda!!!

Po meni ova generacija Punta (MK2) je najljepsa a ovaj Abarth kit nesto najbolje za njega.
Sredio si ga sa ukusom bas.
Svaka cast, samo naprijed :cool:

(Das mi krug :lol:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top